Koch Chemie Aktivwäsche , Aktívny šampón 11kg

Kód: 1199
€31 / ks €25,83 bez DPH
Na dotaz

Koncentrovaný aktívny šampón bez obsahu fosfátov a NTA pre portálová umývacie zariadenia, umývacie linky a ručné umývanie .

Detailné informácie

Podrobný popis

Aktivwäsche - Aktívny šampón je koncentrovaný aktívny šampón bez obsahu fosfátov a NTA pre portálová umývacie zariadenia, umývacie linky a ručné umývanie .

Kombinácii aniónových a neiónových tenzidov, ako aj komponenty premasťovanie je zaručené šetrné a dôkladné čistenie a chráni lak .Je optimálny aj pre biologickú úpravňu úžitkovej vody. Trieda A v zhode s VDA.

Oblasť použitia:

Portálová umývacie zariadenia, umývacie linky, ručné umývanie atď.

Odporúčania k použitiu

Pomocou dávkovacej pumpičky naneste v pomere až 1:10.

Odporúčaná spotreba na osobný automobil: Šampón: 3 - 7 ml.

Ručné umývanie: 1: 200. Trieda A v zhode s VDA

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Koch-Chemie je výrobca a dodávateľ čistiacej chémie a autokozmetiky od roku 1968. Neustálym zlepšovaním, vlastným vývojom a výskumom sa dopracovala k výrobkom excelentnej kvality vhodnej pre profesionálov, ale aj pre znalých hobby nadšencov. 

Nemecká kvalita a ekologické štandardy sú samozrejme prioritou. V ponuke sa nachádza celé portfólio výrobkov pre automobilový priemysel. Vďaka vlastnému dlhoročnému výskumu patrí značka Koch-Chemie ku špičke v obore. Najvyššími prioritami Koch-Chemie su kvalita, sociálne a ekologické štandardy. Preto sa používajú sa tenzidy z trvale udržateľných surovín a sú ľahko biologicky odbúrateľné.

Značka Koch-Chemie je dodávateľom pre značky ako Jaguár, Mercedes - Benz, Audi a BMW. A preto mnohé autosalóny, umývacie linky a priemyselné podniky poreferujú práve značku Koch-Chemie.