Koch Chemie super foam 11kg aktívna pena

Kód: 1202
€63 / ks €52,50 bez DPH
Na dotaz

Extrémne peniaca alkalická aktívna pena s intenzívnou ovocnou arómou pre použitie pomocou napeňovača.

Detailné informácie

Podrobný popis

Extrémne peniaca alkalická aktívna pena s intenzívnou ovocnou arómou rovnako ako pre použitie pomocou penového dela. Super Foam vytvára nedostihnuteľný penový výsledok na vozidle a aromatizuje umývacie miesto trvalo svojou vôňou. Jeho alkalická pH hodnota a vysoko efektívne látky uvoľňujú nečistoty a zaručujú vynikajúci čistiaci výkon. Pena uzavrie nečistotu a je ju možné  ľahko opláchnuť, takže možno vozidlo pomocou vysokého tlaku vyčistiť šetrne laku. Trieda A zhodná s VDA

Čas pôsobenia max. 5 min, max.

Koncentrácie pôsobenia 1:50

Naneste cez dávkovacie čerpadlá samoobslužné umývacie plochy cca 30-50 ml / min.

Naneste cez napeňovač
roztok zriedený 1:50 - 1: 100. 

Výstražné upozornenie:
Nenechajte zaschnúť. Pred použitím skontrolujte vhodnosť a znášanlivosť.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Koch-Chemie je výrobca a dodávateľ čistiacej chémie a autokozmetiky od roku 1968. Neustálym zlepšovaním, vlastným vývojom a výskumom sa dopracovala k výrobkom excelentnej kvality vhodnej pre profesionálov, ale aj pre znalých hobby nadšencov. 

Nemecká kvalita a ekologické štandardy sú samozrejme prioritou. V ponuke sa nachádza celé portfólio výrobkov pre automobilový priemysel. Vďaka vlastnému dlhoročnému výskumu patrí značka Koch-Chemie ku špičke v obore. Najvyššími prioritami Koch-Chemie su kvalita, sociálne a ekologické štandardy. Preto sa používajú sa tenzidy z trvale udržateľných surovín a sú ľahko biologicky odbúrateľné.

Značka Koch-Chemie je dodávateľom pre značky ako Jaguár, Mercedes - Benz, Audi a BMW. A preto mnohé autosalóny, umývacie linky a priemyselné podniky poreferujú práve značku Koch-Chemie.