DE-ICER 500 ml 2+1GRATIS

Kód: 1790
€20 / ks €16,67 bez DPH €6,67 / 1 ks
Skladom
Môžeme doručiť do:
4.10.2023

Táto skvelá sada obsahujúca 3ks DE-ICER 500 ml čo je super koncentrovaný rozmrazovač námrazy, ľadu alebo snehu. Keďže neobsahuje vodu nehrozí znovu namŕzanie okna až do -50°C

Detailné informácie

Podrobný popis

AUTOGLYM DE-ICER 500 ML - Rozmrazovač okien a zámkov

 

  • Akciová sada 2+1 GRATIS

 

  • Na okná, zrkadlá, svetlomety a zámky dverí.
  • Účinný do -50 °
  • Neobsahuje vodu ani metanol.
  • Doručenie do 24h pre objednávky prijaté do 14h.

 

Mať zamrznuté okná, zrkadlá či zámky dverí nie je nič príjemné. Ak sa to už stane, je dobre mať po ruke rýchleho pomocníka – rozmrazovač okien a zámkov Autoglym De-icer. Prípravok je vysoko koncentrovaný, neobsahuje pritom vodu ani alkohol. Nehrozí tak ich opätovné zamrznutie.

Ľahko si poradí s námrazou, snehom či ľadom. Môžete ho použiť na okná, zrkadlá, svetlomety, predné svetlá či zámky dvier a to až do teploty -50 °C. Oceníte aj to, že prípravok nepoškodzuje lak, gumu či plasty. 

 

Použitie:

  • okná
  • zrkadlá
  • zámky

 

Pozrite si:  videonávod ako použiť Autoglym De-icer - Rozmrazovač okien a zámkov.

https://www.youtube.com/watch?v=0FHwRUlhOEE&feature=emb_title&ab_channel=AutoglymUK

 

AUTOGLYM - Prémiová Britská časom overená prémiova značka autokozmetiky (od roku 1965)

Autoglym je Britský výrobca prémiovej autokozmetiky s históriou od roku 1965, ktoré sa predávajú vo viac ako 45 krajinách. Produkty Autoglym používajú výrobcovia vozidiel, distribútori, lakovne, profesionálni predajcovia a dopravcovia. Produktová rada sa skladá z exteriéru (podvozok, karoséria, kolesá), výrobkov na ošetrovanie interiéru a skla. Autoglym má technické osvedčenie od popredných automobilových vyrobcov a je tou najlepšou voľbou pre Vaše auto.


  14 dní na vrátenie tovaru

  Skvelé ceny

  Doručenie do 24h

Všetok tovar skaldom

Navod

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Autoglym je Britský výrobca prémiovej autokozmetiky s históriou od roku 1965, ktoré sa predávajú vo viac ako 45 krajinách. Produkty Autoglym používajú výrobcovia vozidiel, distribútori, lakovne, profesionálni predajcovia a dopravcovia. Produktová rada sa skladá z exteriéru (podvozok, karoséria, kolesá), výrobkov na ošetrovanie interiéru a skla.