Koch Chemie Nano-Glasversiegelung -tekute stierače

Kód: 1369
€45 / ks €37,50 bez DPH €45 / 1 ks
Skladom
Môžeme doručiť do:
27.9.2022

Tekuté stierače sú špeciálne vyvinutý prípravkom na ochranu a odvov vody zo skiel, ale aj plastov, keramických povrchov a pod.

Detailné informácie

Podrobný popis

Kochchemie Nano - Glasversiegelung - tekute stierače

  • Vytvára hydrofóbnu vrstvu a lepšie odvádza vodu z okna
  • Zabezpečuje pepšiu viditeľnosť
  • Znižuje priľnavosť hmyzu a nečistôt
  • Vhodný na sklá motorových vozidiel, nákladných vozidiel, motoriek

 

Reaktívny vysoko technologický tmel, ktorý vytvára hydrofóbnu nano sieť, ktorá je extrémne odolná voči chemikáliám a abrázii a poskytuje trvalé tesnenie na všetkých sklenených, zrkadlových a keramických povrchoch. Výsledný lotusový efekt znižuje priľnavosť hmyzu, ľadu atď.,  čím poskytuje ľahko čistiteľný povrch. 

Použitie výrobku na čelných sklách motorových vozidiel vedie k výraznému zníženiu opotrebenia stieračov a zlepšeniu viditeľnosti v prípade dažďa vďaka jedinečnému odpudzujúcemu správaniu, pričom dažďové kvapky sú odvádzané prúdom vzduchu . 

 

Trvácnosť: až jeden rok alebo 20 000 km. 

 

Obsah balenia:

- 250 ml leštiaceho mlieka 

- 250 mli nano tesniaceho materiálu.

 

Jedno balenie postačuje na cca 6 čelnich skiel !

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Koch-Chemie je výrobca a dodávateľ čistiacej chémie a autokozmetiky od roku 1968. Neustálym zlepšovaním, vlastným vývojom a výskumom sa dopracovala k výrobkom excelentnej kvality vhodnej pre profesionálov, ale aj pre znalých hobby nadšencov. 

Nemecká kvalita a ekologické štandardy sú samozrejme prioritou. V ponuke sa nachádza celé portfólio výrobkov pre automobilový priemysel. Vďaka vlastnému dlhoročnému výskumu patrí značka Koch-Chemie ku špičke v obore. Najvyššími prioritami Koch-Chemie su kvalita, sociálne a ekologické štandardy. Preto sa používajú sa tenzidy z trvale udržateľných surovín a sú ľahko biologicky odbúrateľné.

Značka Koch-Chemie je dodávateľom pre značky ako Jaguár, Mercedes - Benz, Audi a BMW. A preto mnohé autosalóny, umývacie linky a priemyselné podniky poreferujú práve značku Koch-Chemie.