Soft99 Glaco Roll On Max - tekuté stierače - 300ml

Kód: 1773
€17,50 / ks €14,58 bez DPH €17,50 / 1 ks
Skladom
Môžeme doručiť do:
21.3.2023

Soft99 Glaco Roll On Max - tekuté stierače 300ml je prípravok, ktorý po aplikácii na okná vytvára odolnu vrstvu dokonale odpudzujúcu vodu. 

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Soft99 Glaco Roll On Max - tekuté stierače 300ml

 • Rýchla a jednoduchá aplikácia
 • Vysoká odolnosť a hydrofóbnosť
 • Životnosť aplikácie až na 3 mesiace
 • uľahčuje odstraňovanie námrazy v zimnom
 • Doručenie do 24h pre objednávky prijaté do 14h.

 

Soft99 Glaco Roll On Max je produkt typu neviditeľné tekuté stierače, ktorého aplikácia vytvára na povrchu okien a sklených povrchov trvácny, odolný povlak (vrstvu) dokonale odpudzujúci vodu ihneď po aplikácii, stačí len naniesť a po zavädnutí, resp, zaschnutí zotrieť zvyšky a vyleštiť mäkkou mikrovláknovou utierkou. Produkt je odporúčané aplikovať len na dokonale vyčistený, odmastený a suchý povrch, čo je základným predpokladom funkčnosti a požadovanej životnosti aplikovaného povlaku. Efekt odpudzovania vody nastáva už od rýchlosti 45 km/(pozn. v závislosti na aerodynamickom tvare vozidla a sklone čelného okna).

Glaco Roll On Max vám umožní dokonalý výhľad v zhoršených poveternostných podmienkach - počas búrok, hustého sneženia, prívalových dažďov, pričom naviac uľahčuje odstraňovanie námrazy v zimnom období, ktorú postačuje zotrieť gumenou stierkou namiesto prácneho zoškrabovania škrabkami, kde hrozí riziko poškriabania okien. Životnosť aplikovanej vrstvy povlaku dosahuje za podmienky dodržania správneho postupu aplikácie až tri mesiace. Nespornou prednosťou produktu je predovšetkým bezproblémová, jednoduchá a rýchla aplikácia.

 

Návod na použitie:

Upozornenie: Aplikácia sa odporúča výhradne na dokonale čistý a suchý povrch. Pred aplikáciou je odporúčané dôkladné umytie, vyleštenie, resp. vyčistenie leštiacimi pastami na okná a sklené povrchy s finálnym odmastením.

 1. Pred aplikáciou dôkladne pretrepte obsah nádoby.
 2. Z nádoby odskrutkujte uzáver a krížovými pohybmi integrovaného aplikátora (napr. zhora nadol, sprava doľava) rovnomerne naneste primerané množstvo produktu priamo na ošetrovaný povrch.
 3. Ponechajte voľne zaschnúť približne 5 až 10 minút pokým nedôjde k viditeľnému zbeleniu ošetreného povrchu.
 4. Po vyschnutí zotrite zvyšky produktu a pretrite celý povrch kvalitnou, mierne navlhčenou (nie mokrou!) mikrovláknovou utierkou.
 5. Po zotretí navlhčenou utierkou ihneď vyleštite povrch druhou čistou a suchou mikrovláknovou utierkou pokým nebude okno čisté.
 6. Po aplikácii nevystavujte ošetrené povrchy nadmernej vlhkosti alebo vode po dobu 12 hodín, idálne ak je to možné ponechajte vozidlo počas tejto doby v garáži.

Soft99 – Glaco Roll On MAX

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: