Hi-Tech Polish Applicator - Aplikator na leštenky

Kód: 240
€5 / ks €4,17 bez DPH
Objednajte, tovar naskladníme do pár dní :)
Môžeme doručiť do:
12.12.2023
Položka bola vypredaná…

Hi-Tech Polish Applicator je mimoriadne vhodný na nanášanie vosku, leštenky na lak, pasty na okná a na nanášanie balzamu na kožu.  

Detailné informácie

Podrobný popis

Hi-Tech Polish Applicator je dobrý pomocník pri nanášaní akéhokoľvek produktu na Vaše auto. A je jedno či v interiéri alebo exteriéri. Jeho tvar padne do ruky a efektívne sa s nim pracuje bez zbytočného plytvania kozmetikou.  Vhodný na nanášanie lešteniek, vosku, leštnky na okná a na balzam na kožu.

Rozmer: 15 cm x 8 cm

 

AUTOGLYM - Prémiová Britská časom overená prémiova značka autokozmetiky (od roku 1965)

Autoglym je Britský výrobca prémiovej autokozmetiky s históriou od roku 1965, ktoré sa predávajú vo viac ako 45 krajinách. Produkty Autoglym používajú výrobcovia vozidiel, distribútori, lakovne, profesionálni predajcovia a dopravcovia. Produktová rada sa skladá z exteriéru (podvozok, karoséria, kolesá), výrobkov na ošetrovanie interiéru a skla. Autoglym má technické osvedčenie od popredných automobilových vyrobcov a je tou najlepšou voľbou pre Vaše auto.


  14 dní na vrátenie tovaru

  Skvelé ceny

  Doručenie do 24h

Všetok tovar skaldom

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Autoglym je Britský výrobca prémiovej autokozmetiky s históriou od roku 1965, ktoré sa predávajú vo viac ako 45 krajinách. Produkty Autoglym používajú výrobcovia vozidiel, distribútori, lakovne, profesionálni predajcovia a dopravcovia. Produktová rada sa skladá z exteriéru (podvozok, karoséria, kolesá), výrobkov na ošetrovanie interiéru a skla.