Koch Chemie Reactive Rust Remover 500ml - Odstranovač plietavej hrdze

Kód: 681
€16,60 / ks €13,83 bez DPH €16,60 / 500 ml
Skladom
Môžeme doručiť do:
22.5.2024

Silný čistiaci prostriedok s neutrálnym pH s reaktívnymi zložkami. Rýchlo, dôkladne a zároveň šetrne odstraňuje povrchovú koróziu, kovové častice, zapečený prach z brzdového obloženia a ďalšie anorganické nečistoty

Detailné informácie

Podrobný popis

KOCH CHEMIE REACTIVE RUST REMOVER - odstraňovač hrdze 500 ML

 

 • Odstraňuje náletovú hrdzu.
 • Vhodný pre lakované povrchy, sklo, disky kolies.
 • Bez kyselín, s neutrálnym pH.
 • Dodanie do 24h pre objednávky prijaté do 14h.

 

Korózia a náletová hrdza nie je partnerom bezchybného auta na ktoré chce byť jeho majiteľ patrične hrdý.  Zatočte s nimi raz a poriadne. Pomôže vám k tomu odstraňovač hrdze Koch Chemie Reactive Rust Remover. Ide o silný čistiaci prostriedok s neutrálnym pH a reaktívnymi zložkami. Hravo si poradí s povrchovou koróziou, kovovými časticami, zapečeným prachom z brzdového obloženia a ďalšími anorganickými nečistotami. Reaktívne zložky zabezpečia, že sa dostanú pod nečistoty a dokážu ich rýchlo, dôkladne a zároveň šetrne odstrániť. Samotný priebeh uvoľňovanie nečistôt možete sledovať podľa meniaceho sa fialového sfarbenia. 

 

Použitie:

 • Lakované povrchy.
 • Sklo
 • Disky kolies osobných a úžitkových vozidiel.

 

Upozornenie:

Pri citlivých povrchoch (leštený hliník) odporúčame prípravok najskôr vyskúšať na málo viditeľnom mieste.

 

Objem: 500 ML

 

Návod na použitie:

 1. Nádobu dôkladne pretrepte. Nepoužívajte na horúce plochy.
 2. Prípravok nastriekajte na ošetrovaný povrch.
 3. Nechajte 3- 6 minút pôsobiť.
 4. V prípade potreby môžete miesta jemne vyčistiť špongiou, alebo kefkou.
 5. Následne auto dôkladne opláchnite.

 

 

Koch-Chemie je výrobca a dodávateľ čistiacej chémie a autokozmetiky od roku 1968. Neustálym zlepšovaním, vlastným vývojom a výskumom sa dopracovala k výrobkom excelentnej kvality vhodnej pre profesionálov, ale aj pre znalých hobby nadšencov.

Nemecká kvalita a ekologické štandardy sú samozrejme prioritou. V ponuke sa nachádza celé portfólio výrobkov pre automobilový priemysel. Vďaka vlastnému dlhoročnému výskumu patrí značka Koch-Chemie ku špičke v obore. Najvyššími prioritami Koch-Chemie su kvalita, sociálne a ekologické štandardy. Preto sa používajú tenzidy z trvale udržateľných surovín a sú ľahko biologicky odbúrateľné.

Značka Koch-Chemie je dodávateľom pre značky ako Jaguár, Mercedes - Benz, Audi a BMW. A preto mnohé autosalóny, umývacie linky a priemyselné podniky oreferujú práve značku Koch-Chemie. 

 

  14 dní na vrátenie tovaru

  Skvelé ceny

  Doručenie do 24h

Všetok tovar skaldom

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Koch-Chemie je výrobca a dodávateľ čistiacej chémie a autokozmetiky od roku 1968. Neustálym zlepšovaním, vlastným vývojom a výskumom sa dopracovala k výrobkom excelentnej kvality vhodnej pre profesionálov, ale aj pre znalých hobby nadšencov. 

Nemecká kvalita a ekologické štandardy sú samozrejme prioritou. V ponuke sa nachádza celé portfólio výrobkov pre automobilový priemysel. Vďaka vlastnému dlhoročnému výskumu patrí značka Koch-Chemie ku špičke v obore. Najvyššími prioritami Koch-Chemie su kvalita, sociálne a ekologické štandardy. Preto sa používajú sa tenzidy z trvale udržateľných surovín a sú ľahko biologicky odbúrateľné.

Značka Koch-Chemie je dodávateľom pre značky ako Jaguár, Mercedes - Benz, Audi a BMW. A preto mnohé autosalóny, umývacie linky a priemyselné podniky poreferujú práve značku Koch-Chemie.