Koch Chemie Gentle Snow Foam 1L - Ph neutralná pena, šampón

Kód: 663
€17,20 / ks €14,33 bez DPH €17,20 / 1000 ml
Skladom
Môžeme doručiť do:
22.5.2024

Čistiaca pena pH neutrálna

Silne peniaca pH neutrálna čistiaca pena s neopakovateľnou vôňou čerešní, ktorú možno použiť  ako aj  k predbežnému čisteniu Snow Foam pomocou napeňovača, príp. peňovacieho zariadenia alebo ako šampón na ručné umývanie vozidla. 

Detailné informácie

Podrobný popis

KOCH CHEMIE GENTLE SNOW FOAM 1L  - šampón a ph neutrálna pena

 

 • Čistiaca pena, pH neutrálna.
 • Čerešňová vôňa.
 • Vhodná pre ručné umytie ako aj napeňovače.
 • Dodanie do 24h pre objednávky prijaté do 14h.

 

Hľadáte prémiový šampón s ktorým sa dá kvalitne ručne umyť celé auto?  Hľadáte aktívnu penu pre napeňovač? Obe tieto veci vám zabezpečí prémiová pena a čistiaci šampón v jednom Koch Chemie Gentle Snow Foam. Hlavnou prednosťou je jeho pH neutrálne zloženie, ktoré žiadnym spôsobom nepoškodzuje voskované, alebo inak chránené povrchy na aute. Na povrchu automobilu vytvára rovnomernú, hustú penu, ktorá dokáže na znečistenia dlhodobo pôsobiť. Po umytí zanechá príjemnú čerešňovú vôňu.

 

Použitie:

 • Osobné automobily.
 • Karavány.

 

Objem:  1 L

 

Riedenie:

 • Pre ručné umývanie 50 ML na 10 L vody.
 • Pre napeňovače 20 ML na 1 L vody.

 

 

Náš tip:  

Prípravok je vhodný na vytvorenie aktívnej peny. Do rozriedeného prípravku stačí pridať  10 až 30 ML Koch Chemie Green Star.

 

 

Návod na použitie:  

 1. Narieďte prípravok podľa potreby.
 2. Vozidlo napeňte napeňovačom, alebo auto umyte ručne.
 3. Nenechajte prípravok na povrchu auta zaschnúť. Následne opláchnite miernym prúdom vody.
 4. Opláchnite auto prúdom čistej vody a vysušte mikrovláknovou utierkou, aby ste predišli prípadnému vzniku vodného kameňa na laku vášho auta.

 

Koch-Chemie je výrobca a dodávateľ čistiacej chémie a autokozmetiky od roku 1968. Neustálym zlepšovaním, vlastným vývojom a výskumom sa dopracovala k výrobkom excelentnej kvality vhodnej pre profesionálov, ale aj pre znalých hobby nadšencov.

Nemecká kvalita a ekologické štandardy sú samozrejme prioritou. V ponuke sa nachádza celé portfólio výrobkov pre automobilový priemysel. Vďaka vlastnému dlhoročnému výskumu patrí značka Koch-Chemie ku špičke v obore. Najvyššími prioritami Koch-Chemie su kvalita, sociálne a ekologické štandardy. Preto sa používajú tenzidy z trvale udržateľných surovín a sú ľahko biologicky odbúrateľné.

Značka Koch-Chemie je dodávateľom pre značky ako Jaguár, Mercedes - Benz, Audi a BMW. A preto mnohé autosalóny, umývacie linky a priemyselné podniky oreferujú práve značku Koch-Chemie. 

 

  14 dní na vrátenie tovaru

  Skvelé ceny

  Doručenie do 24h

Všetok tovar skaldom

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Koch-Chemie je výrobca a dodávateľ čistiacej chémie a autokozmetiky od roku 1968. Neustálym zlepšovaním, vlastným vývojom a výskumom sa dopracovala k výrobkom excelentnej kvality vhodnej pre profesionálov, ale aj pre znalých hobby nadšencov. 

Nemecká kvalita a ekologické štandardy sú samozrejme prioritou. V ponuke sa nachádza celé portfólio výrobkov pre automobilový priemysel. Vďaka vlastnému dlhoročnému výskumu patrí značka Koch-Chemie ku špičke v obore. Najvyššími prioritami Koch-Chemie su kvalita, sociálne a ekologické štandardy. Preto sa používajú sa tenzidy z trvale udržateľných surovín a sú ľahko biologicky odbúrateľné.

Značka Koch-Chemie je dodávateľom pre značky ako Jaguár, Mercedes - Benz, Audi a BMW. A preto mnohé autosalóny, umývacie linky a priemyselné podniky poreferujú práve značku Koch-Chemie.