Sada - METAL POLISH - Leštiaca pasta na kovy

Kód: 993
€21,13 / ks €17,61 bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
22.5.2024

Rýchlo fungujúca zlúčenina odstráni špinu z mosadze, medi, nehrdzavejúcej oceli, chrómu, hliníku, nelakovaného hliníku a zanechá ich nádherne žiariace.

Detailné informácie

Podrobný popis

Podrobné informácie: 

  • Kompletná starostlivosť o chróm, oceľ, mosadz, hliník.
  • Špeciálne vyvynutý na dosiahnutie vysokého lesku.
  • Výhodný set.
  • Dodanie do 24h pre objednávky prijaté do 14h.

 

 

Sada obsahuje:

1x Metal polish

1x Mikrovláknová utierka UNI250gsm 

2x Špongia na plasty a kožu

 

 

Autoglym Metal Polish prepožičiava leštitelným kovom špičkový lesk a dlhotrvajúcu ochranu. Použiteľný aj na chróm, oceľ, meď, mosadz, hliník a ich zliatiny.Pre dlhšiu ochranu lešteného povrchu možno použiť Autoglym Super Resin Polish. Autoglym Metal Polish obnovuje povrchy do ich pôvodného stavu a chráni ich vrstvou vosku. Nepoužívajte Autoglym Metal Polish na lakované disky, zrkadlové povrchy alebo chrómové povrchy, ktoré sú nové. Použite radšej Autoglym Super Resin Polish.

 

Návod na použitie:  

  1. Skontrolujte čistený povrch, aby nebol horúci.
  2. Čistený povrch najprv nahrubo umyte šampónom alebo APC čističom. 
  3. Naneste malé množstvo prípravku Autoglym Metal Polish na povrch alebo priloženú Špongiu a krátkymi krúživými pohybmi rozleštite povrch do požadovaného lesku.
  4. Dočistite priloženým mikrovláknom.
  5. Pre stálosť povrchu a jeho lepšiu údržbu po vyleštení možno použiť prípravok Autoglym Extra Gloss Protection, povrch potom nie je háklivý na chémiu ani prírodné vplyvy.

 

Tip: 

Mikrovláknovú handričku je možné prať a opätovne použiť

 

AUTOGLYM - Prémiová Britská časom overená prémiova značka autokozmetiky (od roku 1965)

Autoglym je Britský výrobca prémiovej autokozmetiky s históriou od roku 1965, ktoré sa predávajú vo viac ako 45 krajinách. Produkty Autoglym používajú výrobcovia vozidiel, distribútori, lakovne, profesionálni predajcovia a dopravcovia. Produktová rada sa skladá z exteriéru (podvozok, karoséria, kolesá), výrobkov na ošetrovanie interiéru a skla. Autoglym má technické osvedčenie od popredných automobilových vyrobcov a je tou najlepšou voľbou pre Vaše auto.


  14 dní na vrátenie tovaru

  Skvelé ceny

  Doručenie do 24h

Všetok tovar skaldom

Navod

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Autoglym je Britský výrobca prémiovej autokozmetiky s históriou od roku 1965, ktoré sa predávajú vo viac ako 45 krajinách. Produkty Autoglym používajú výrobcovia vozidiel, distribútori, lakovne, profesionálni predajcovia a dopravcovia. Produktová rada sa skladá z exteriéru (podvozok, karoséria, kolesá), výrobkov na ošetrovanie interiéru a skla.