FAST GLASS 500 ml - Rýchlo čistič skiel

Kód: 120
€12,49 / ks €10,41 bez DPH €12,49 / 500 ml
Skladom
Môžeme doručiť do:
27.10.2020

Je účinný čistič určený pre sklá, zrkadlá, plexisklá, akrylové a plastové sklá.

Detailné informácie

Podrobný popis

Autoglym Fast Glass - Čistič okien. Čisté okná sú veľmi dôležitým bezpečnostným prvkom pri riadení vozidiel, ale mnoho prípravkov na čistenie skiel zanecháva šmuhy. Tím sa čistenie okien stáva nočnou morou. Autoglym preto vyvinul prípravok, ktorý nezanecháva po sebe žiadne stopy, lebo čistí bez šmúh do kryštálového lesku. Je použiteľný ako na sklenené tak i plastové okná. Autoglym Fast Glass neobsahuje žiadne brúsne časti, silikóny ani vosky Autoglym Fast Glass môže byť použitý mimo čistenia okien taktiež na lakovaných dieloch karosérie pre šetrné odstránenie mušiek, smoly zo stromov a vtáčích exkrementov, ktoré sa nepodarilo odstrániť umývaním vozidla. Očistené miesta je nutné prekontrolovať, či nebola poškodená napríklad vosková vrstva. Prípadné ju na poškodenom mieste obnoviť. Mnoho bežných čistiacich prípravkov na okná obsahuje vosky a silikóny pre lepší kozmetický efekt, avšak tieto látky sú nebezpečné pre prevádzku a stierače, potom tzv. rozmazávajú vďaka týmto latkám špinu po okne a klesá rapídne viditeľnosť za dažďa.Tento čistič môžete používať v interiéri aj exteriéri na odstránenie špiny, zvyškov hmyzu, živice, oleju, mastnoty a vtáčieho trusu zo všetkých skiel.

Tip: Fast Glass je vhodné použiť napríklad po umytí vozidla, keď na oknách ostali leštidlá po šampóne. Tieto leštidlá Fast Glass neutralizuje a zaistí špičkové vlastnosti okien aj za dažďa. 

Tip: Fast Glass odstráni vosk, leštiacu pastu a „sealant“ z nelakovaných povrchov ako sú guma a plasty.

Navod

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Autoglym je Britský výrobca prémiovej autokozmetiky s históriou od roku 1965, ktoré sa predávajú vo viac ako 45 krajinách. Produkty Autoglym používajú výrobcovia vozidiel, distribútori, lakovne, profesionálni predajcovia a dopravcovia. Produktová rada sa skladá z exteriéru (podvozok, karoséria, kolesá), výrobkov na ošetrovanie interiéru a skla.