CLEAN WHEELS 500 ml - Čistič diskov kolies

Kód: 93
€14,70 / ks €12,25 bez DPH €14,70 / 500 ml
Objednajte, tovar naskladníme do pár dní :)
Môžeme doručiť do:
18.6.2024

Náš najpredávanejší čistič diskov Autoglym Clean Wheels je účinný a rýchlo pôsobiaci čistič, ktorý sa dostane cez korozívny brzdný prach a cestnú špinu.

Detailné informácie

Podrobný popis

AUTOGLYM CLEAN WHEELS 500 ML - Čistič diskov kolies

 

  • Odstraňuje brzdný prach a cestnú špinu.
  • Vhodný na bežné nelakované, zliatinové, hliníkové disky a plastové puklice.
  • Doručenie do 24h pre objednávky prijaté do 14h.

 

Lámete si hlavu ako jednoducho vyčistiť disky kolies od brzdného prachu a cestnej špiny? Ak ste už vyskúšali všetko možné, dajte na našu radu a použite čistič diskov kolies Autoglym Clean Wheels. Bol vyvinutý pre použitie na všetky bežné typy hliníkových, lakovaných diskov (nie lesklých) a plastových puklíc. Prípravok obsahuje kyselinu, aby sa dôkladne odstránil korozívny brzdný prach. Používajte ho preto len na odporúčané povrchy. Prípravok je možné aplikovať aj na pneumatiky.  Ak máte iný typ kolies ako napríklad lesklé a lakované, použite radšej Autoglym Custom Wheel Cleaner - hydroxidový čistič kolies.

 

Náš tip:

Prípravok je možné riediť. Efektivita čističa zostane zachovaná.

Na rozrušenie tvrdošijnej špiny môžete štetec 

 

Návod na použitie:

 

  1. Skontrolujte teplotu kolies vášho auta. Prípravok môžete totiž aplikovať iba na studené kolesá. Ak by ste ich použili na horúce, mohlo by dôjsť k ich poškodeniu. Rovnako vždy pracujte súčasne iba na jednom kolese.
  2. Prípravok nastriekajte na celé koleso v smere zdola nahor. Nezabudnite aj na bočnice a pneumatiky.
  3. Na narušenie nečistôt môžete použiť aj štetec.
  4. Nastriekané koleso opláchnite čistou vodou tak, aby na ňom nezostali žiadne zvyšky čističa. Postup opakujte postupne na všetkých kolesách.

 

Pozrite si:  videonávod ako použiť Autoglym Clean Wheels - Čistič diskov kolies.

https://www.youtube.com/watch?v=kC7jxpJfUuY&feature=emb_title&ab_channel=AutoglymUK

 

AUTOGLYM - Prémiová Britská časom overená prémiova značka autokozmetiky (od roku 1965)

Autoglym je Britský výrobca prémiovej autokozmetiky s históriou od roku 1965, ktoré sa predávajú vo viac ako 45 krajinách. Produkty Autoglym používajú výrobcovia vozidiel, distribútori, lakovne, profesionálni predajcovia a dopravcovia. Produktová rada sa skladá z exteriéru (podvozok, karoséria, kolesá), výrobkov na ošetrovanie interiéru a skla. Autoglym má technické osvedčenie od popredných automobilových vyrobcov a je tou najlepšou voľbou pre Vaše auto.


  14 dní na vrátenie tovaru

  Skvelé ceny

  Doručenie do 24h

Všetok tovar skaldom

Navod

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Autoglym je Britský výrobca prémiovej autokozmetiky s históriou od roku 1965, ktoré sa predávajú vo viac ako 45 krajinách. Produkty Autoglym používajú výrobcovia vozidiel, distribútori, lakovne, profesionálni predajcovia a dopravcovia. Produktová rada sa skladá z exteriéru (podvozok, karoséria, kolesá), výrobkov na ošetrovanie interiéru a skla.