HI-TECH INTERIOR MICROFIBRE - Interiérové mikrovlákno

Kód: 210
€11,70 / ks €9,75 bez DPH
Objednajte, tovar naskladníme do pár dní :)
Môžeme doručiť do:
18.6.2024

Kvalitná mikrovláknová utierka, ktorá vám pomôže udržiavať váš interiér bez prachu a špiny. Tkanina je navrhnutá tak, aby sa používala za sucha, takže nepotrebujete mať so sebou produkty alebo vlhké utierky, ktoré potom budete musieť vyhodiť.

Detailné informácie

Podrobný popis

AUTOGLYM HI-TECH INTERIOR MICROFIBRE - Interiérové mikrovlákno

  • Na čistenie interiéru, plastov, okien.
  • Odstraňuje prach, zahmlené okná a odtlačky prstov.
  • Dlhá životnosť.
  • Rozmer 40 x 40 cm.
  • Dodanie do 24h pre objednávky prijaté do 14h.

 

Tiež ste na odstránenie prachu a nečistôt vyskúšali snáď úplne všetko? Nepomohli vám ani vlhčené utierky a špeciálne prípravky? Interiérová mikrovláknová utierka Autoglym Hi-Tech Interior Microfibre si s tým zaručene poradí. Handričku môžete používať za sucha. Nepotrebujete tak žiadne iné chemické prípravky. Vyniká výbornou absorpčnou schopnosťou. Efektívne tak odstraňuje prach a nečistoty. Je vhodná na čistenie interiérov, okien či plastových panelov. Poradí si so zahmlenými oknami, alebo nechcenými odtlačkami prstov na prístrojovom panely auta.

Môžete ju prať ručne, alebo pri nízkej teplote v pračke. Odolná štruktúra a kvalitne obšité okraje mikrovláknovej utierky vám garantujú dlhú životnosť. Pred použitím odstráňte visačku, aby nedošlo k tvorbe škrabancov. Odporúčame vám pri práci utierku preložiť. Znečistenú plochu tak môžete rovnomernejšie zotrieť.

 

Rozmer:  40 x 40 cm

Náš tip:

Odložte si ju do priehradky pred spolujazdcom, aby ste ju v prípade potreby mali vždy po ruke.

 

Upozornenie:

Pri praní nepoužívajte bielidlá a aviváže. Znížite tak absorpčné schopnosti mikrovlákna. Perte ju samostatne, aby ste predišli jej zafarbeniu.

 

Pozrite si:  videonávod ako použiť interiérové mikrovlákno Autoglym Hi-Tech Interior Microfibre.

https://www.youtube.com/watch?v=4UbxtLohbNw&feature=emb_title&ab_channel=AutoglymUK

 

AUTOGLYM - Prémiová Britská časom overená prémiova značka autokozmetiky (od roku 1965)

Autoglym je Britský výrobca prémiovej autokozmetiky s históriou od roku 1965, ktoré sa predávajú vo viac ako 45 krajinách. Produkty Autoglym používajú výrobcovia vozidiel, distribútori, lakovne, profesionálni predajcovia a dopravcovia. Produktová rada sa skladá z exteriéru (podvozok, karoséria, kolesá), výrobkov na ošetrovanie interiéru a skla. Autoglym má technické osvedčenie od popredných automobilových vyrobcov a je tou najlepšou voľbou pre Vaše auto.


  14 dní na vrátenie tovaru

  Skvelé ceny

  Doručenie do 24h

Všetok tovar skaldom

navod

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Autoglym je Britský výrobca prémiovej autokozmetiky s históriou od roku 1965, ktoré sa predávajú vo viac ako 45 krajinách. Produkty Autoglym používajú výrobcovia vozidiel, distribútori, lakovne, profesionálni predajcovia a dopravcovia. Produktová rada sa skladá z exteriéru (podvozok, karoséria, kolesá), výrobkov na ošetrovanie interiéru a skla.