Mikrovláknová útierka - Okná a zrkadlá

Kód: 1408
€2,50 / ks €2,08 bez DPH €2,50 / 1 ks
Skladom
Môžeme doručiť do:
22.5.2024

Mikrovláknová utierka špeciálne vyvinutá na umývanie oknien a zrkadiel.  

Detailné informácie

Podrobný popis

Utierka z mikrovlákna určená predovšetkým na čistenie sklenených a zrkadlových povrchov, bez námahy. Mikrovlákno je špeciálne tkané a obšité tak, aby utierka nepúštala nežiadúce chlpy. Môže sa použit aj na rôzne iné povrchy v interiéri ako napríklad plasty.  

Použitie:

  • dolešťovanie skla
  • práca nasucho aj namokro
  • odstraňuje prach aj mastnotu
  • autoumývarne a domácnosti
  • na opakované použitie

 

Vlastnosti:

  • jemná k povrchu
  • nepúšťa vlákna
  • nezanecháva čmuhy

 

Farba: Sivá

Rozmer: 40x40cm

Hmotnosť: 300g/m2

 

Zloženie: 70%Polyester + 30%Polyamid 

Štruktúra: Hladký úplet

Vlákno: 0,1-0,2D mikrovnákno klinového tvaru

 

Množstvo: 1ks

 

TIP1: Milrovláknovú útierku je možné opakovane prať v čistej vode ručne, alebo v práčke s pridaním tekutého pracieho prášku bez aviváže.

TIP2: Pre dosiahnutie top efektu používajte v kombinácií s utierkou Mikrovláknová utierka UNI250gsm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

MiKROFiT mikrovláknové utierky majú vyššiu účinnosť, efektívnejšie odstraňuje nečistoty, nezanechávajú vlákna a sajú tekutiny lepšie ako najznámejšie mikrovláknové utierky. Utierky je možné niekoľkokrát vyprať bez zmeny ich vlastností a účinný čistiaci efekt možno dosiahnúť aj bez použitia chemických čistiacich prostriedkov. Útierky jednoducho, opakovane a prvotriedne fungujú v čom sa značne odlišujú od konkurenčných a komerčných značiek.


Vlastnosti utierky z mikrovlákna sú navrhnuté na konkrétny účel, čím sa spoločnosť MiKROFiT odlišuje od ostatných poskytovateľov mikrovláknových produktov. Dokážeme vyrobiť  špeciálnu mikrovláknovú utierku s presnými parametrami podľa Vašich požiadaviek na splnenie aj tej najnáročnejšej úlohy v každom odvetví.
MiKROFIT dokonale spĺňa potrebné normy vďaka čomu sme v automobilovom a výrobnom priemysle dlhoročným a spoľahlivým partnerom.