Koch Chemie Cockpit super - Pflege 1l - Lesklé mlieko na plasty

Kód: 1465
Čistenie interiéru
Značka: Koch-Chemie
€16,32 / ks €13,60 bez DPH €16,32 / 1000 ml
Skladom
Môžeme doručiť do:
27.2.2024

Koch Chemie - Cockpit Super - Pflege je výrobok na údržbu interiérových plastových obkladov

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Cockpit-Super-Pflege je výrobok na údržbu interiérových plastových obkladov s čistiacimi a konzervačnými vlastnosťami upravenými pre lesk.

Poskytuje dlhotrvajúcu ochranu proti novým nečistotám a UV žiareniu. So sviežou vôňou.

 

Oblasť pouzitia: 

  • auto interier
  • vnútorné obloženie dveri
  • gumové tesnenia

 

Upozornenie: Nepouživajte na miesta kde je hladký povrch nežiadúci ako napr.: pedále, volant, gumové rohože  

 

 

Koch-Chemie je výrobca a dodávateľ čistiacej chémie a autokozmetiky od roku 1968. Neustálym zlepšovaním, vlastným vývojom a výskumom sa dopracovala k výrobkom excelentnej kvality vhodnej pre profesionálov, ale aj pre znalých hobby nadšencov.

Nemecká kvalita a ekologické štandardy sú samozrejme prioritou. V ponuke sa nachádza celé portfólio výrobkov pre automobilový priemysel. Vďaka vlastnému dlhoročnému výskumu patrí značka Koch-Chemie ku špičke v obore. Najvyššími prioritami Koch-Chemie su kvalita, sociálne a ekologické štandardy. Preto sa používajú tenzidy z trvale udržateľných surovín a sú ľahko biologicky odbúrateľné.

Značka Koch-Chemie je dodávateľom pre značky ako Jaguár, Mercedes - Benz, Audi a BMW. A preto mnohé autosalóny, umývacie linky a priemyselné podniky oreferujú práve značku Koch-Chemie. 

 

  14 dní na vrátenie tovaru

  Skvelé ceny

  Doručenie do 24h

Všetok tovar skaldom

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Koch-Chemie je výrobca a dodávateľ čistiacej chémie a autokozmetiky od roku 1968. Neustálym zlepšovaním, vlastným vývojom a výskumom sa dopracovala k výrobkom excelentnej kvality vhodnej pre profesionálov, ale aj pre znalých hobby nadšencov. 

Nemecká kvalita a ekologické štandardy sú samozrejme prioritou. V ponuke sa nachádza celé portfólio výrobkov pre automobilový priemysel. Vďaka vlastnému dlhoročnému výskumu patrí značka Koch-Chemie ku špičke v obore. Najvyššími prioritami Koch-Chemie su kvalita, sociálne a ekologické štandardy. Preto sa používajú sa tenzidy z trvale udržateľných surovín a sú ľahko biologicky odbúrateľné.

Značka Koch-Chemie je dodávateľom pre značky ako Jaguár, Mercedes - Benz, Audi a BMW. A preto mnohé autosalóny, umývacie linky a priemyselné podniky poreferujú práve značku Koch-Chemie.