Koch Chemie Refreshcockpitcare 500ml - Čistič a konzervant na prístrojovú dosku

Kód: 549
€13,25 / ks €11,04 bez DPH €13,25 / 500 ml
Skladom
Môžeme doručiť do:
23.7.2024

Čistí, ošetruje a konzervuje všetky plastové diely v interiéri vozidla. Ošetrované povrchy dlhodobo vyzerajú ako nové a sú chránené pred opätovným znečistením.

Detailné informácie

Podrobný popis

KOCH CHEMIE RefreshCockpitCare 500 ML - prípravok na prístrojovú dosku

  • Hĺbkovo čistí, ošetruje a konzervuje prístrojovú dosku.
  • Chráni pred vyblednutím plastov v interiéri auta.
  • Dodáva príjemnú čerešňovú vôňu.
  • Dodanie do 24h pre objednávky prijaté do 14h.

 

Palubná doska právom patrí medzi „výkladné skrine“ každého auta. Doprajte jej preto maximálnu starostlivosť. Dôležité je plastové povrchy pravidelne ošetrovať, aby dlhodobo vyzerali ako nové a súčasne ich chrániť pred znečistením. So všetkými týmito problémami vám pomôže prípravok na prístrojovú dosku Koch Chemie RefreshCockpitCare. Aktívne a hĺbkovo čistí, ošetruje a konzervuje všetky plasty v interiéri vášho auta. Ošetrené povrchy sú chránené pred znečistením ako aj agresívnym UV žiarením. Rovnako chráni pred vyblednutím farieb. Bonusom je jeho príjemná čerešňová vôňa.

 

Objem:  500 ML

 

Upozornenie:  

Nepoužívajte na pedále, volant či pneumatiky.

Na gumové rohože pouzite príravok Gummifix

 

Návod na použitie:

  1. Nádobu pretrepte a pomocou aplikátora, štetca alebo rozprašovača rovnomerne naneste na ošetrované miesto.
  2. V nutnom prípade je možné prípravok votrieť do povrchu.
  3. Ošetrené miesto nechajte zaschnúť. V prípade potreby postup môžete opakovať.
  4. Prebytočný prípravok zotrite mikrovláknovou útierkou

 

Koch-Chemie je výrobca a dodávateľ čistiacej chémie a autokozmetiky od roku 1968. Neustálym zlepšovaním, vlastným vývojom a výskumom sa dopracovala k výrobkom excelentnej kvality vhodnej pre profesionálov, ale aj pre znalých hobby nadšencov.

Nemecká kvalita a ekologické štandardy sú samozrejme prioritou. V ponuke sa nachádza celé portfólio výrobkov pre automobilový priemysel. Vďaka vlastnému dlhoročnému výskumu patrí značka Koch-Chemie ku špičke v obore. Najvyššími prioritami Koch-Chemie su kvalita, sociálne a ekologické štandardy. Preto sa používajú tenzidy z trvale udržateľných surovín a sú ľahko biologicky odbúrateľné.

Značka Koch-Chemie je dodávateľom pre značky ako Jaguár, Mercedes - Benz, Audi a BMW. A preto mnohé autosalóny, umývacie linky a priemyselné podniky oreferujú práve značku Koch-Chemie. 

 

  14 dní na vrátenie tovaru

  Skvelé ceny

  Doručenie do 24h

Všetok tovar skaldom

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Koch-Chemie je výrobca a dodávateľ čistiacej chémie a autokozmetiky od roku 1968. Neustálym zlepšovaním, vlastným vývojom a výskumom sa dopracovala k výrobkom excelentnej kvality vhodnej pre profesionálov, ale aj pre znalých hobby nadšencov. 

Nemecká kvalita a ekologické štandardy sú samozrejme prioritou. V ponuke sa nachádza celé portfólio výrobkov pre automobilový priemysel. Vďaka vlastnému dlhoročnému výskumu patrí značka Koch-Chemie ku špičke v obore. Najvyššími prioritami Koch-Chemie su kvalita, sociálne a ekologické štandardy. Preto sa používajú sa tenzidy z trvale udržateľných surovín a sú ľahko biologicky odbúrateľné.

Značka Koch-Chemie je dodávateľom pre značky ako Jaguár, Mercedes - Benz, Audi a BMW. A preto mnohé autosalóny, umývacie linky a priemyselné podniky poreferujú práve značku Koch-Chemie.