Koch ChemieTop star 1l - Emulzia na čistenie a osvieženie plastových a gumových dielov

Kód: 546
Novinka
Značka: Koch-Chemie
€13 / ks €10,83 bez DPH €13 / 1 l
Skladom
Môžeme doručiť do:
22.1.2021

Emulzia na čistenie a osvieženie plastových a gumových dielov

Detailné informácie

Podrobný popis

Prémiová ošetrujúca emulzia na čistenie a osvieženie plastových a gumových dielov, ako interiérové plasty, vnútorné obloženie, tesnenia atď. Top Star vytvára dlhotrvajúci, hodvábne prirodzený lesk a dlhodobo chráni povrch pred opätovným znečistením a UV žiarením. Špeciálne účinné látky udržujú plasty vláčne, majú antistatický účinok a prepožičiavajú im nový a ušľachtilý vzhľad. So sviežou vôňou. S atestom Daimler.

Oblasť použitia: Interiérové plasty, vnútorné obloženia, gumové tesnenia atď.

Výstraha: Nepoužívajte na plochy, pri ktorých je hladký povrch nežiadúci, napr. pedále, volant, pneumatiky.

Odporúčania k použitiu: Pomocou rozprašovača nastriekajte na mäkkú hubu a rovnomerne naneste na povrch. Nechte zaschnúť.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Koch-Chemie je výrobca a dodávateľ čistiacej chémie a autokozmetiky od roku 1968. Neustálym zlepšovaním, vlastným vývojom a výskumom sa dopracovala k výrobkom excelentnej kvality vhodnej pre profesionálov, ale aj pre znalých hobby nadšencov. 

Nemecká kvalita a ekologické štandardy sú samozrejme prioritou. V ponuke sa nachádza celé portfólio výrobkov pre automobilový priemysel. Vďaka vlastnému dlhoročnému výskumu patrí značka Koch-Chemie ku špičke v obore. Najvyššími prioritami Koch-Chemie su kvalita, sociálne a ekologické štandardy. Preto sa používajú sa tenzidy z trvale udržateľných surovín a sú ľahko biologicky odbúrateľné.

Značka Koch-Chemie je dodávateľom pre značky ako Jaguár, Mercedes - Benz, Audi a BMW. A preto mnohé autosalóny, umývacie linky a priemyselné podniky poreferujú práve značku Koch-Chemie.