Koch Chemie Top star 1l - Emulzia na čistenie a osvieženie plastových a gumových dielov

Kód: 546
€18,75 / ks €15,63 bez DPH €18,75 / 1 l
Skladom
Môžeme doručiť do:
18.6.2024

Emulzia na čistenie a osvieženie plastových a gumových dielov interiéri.

Detailné informácie

Podrobný popis

KOCH CHEMIE TOP STAR 1L - Emulzia na čistenie a osvieženie plastových a gumových dielov v interiéri

 

 • Čistí, ošetruje plasty v interiéri auta.
 • Zanecháva hodvábny a MATNÝ vzhľad.
 • Vhodný aj na gumové diely.
 • Dodanie do 24h pre objednávky prijaté do 14h.

 

Doprajte plastom vo svojom aute špeciálnu starostlivosť. Sú predsa dennodenne vystavené slnečnému žiareniu či znečisteniu. Prémiová ošetrujúca emulzia Koch Chemie Plast Star sa o to postará. Bola totiž vyvinutá aby čistila a osviežovala plastové a gumenné povrchy ako je napríklad kokpit auta, vnútorné obloženie či tesnenie. Prípravok obsahuje disperzie vosku a silikónu. Tie sa pevne naviažu na ošetrovaný povrch a docielia prirodzený hodvábny vzhľad a súčasne chránia pred opätovným znečistením či UV žiarením. Benefitom Koch Chemie Top Star je príjemná vôňa, dlhá životnosť a jednoduché použitie.

 

Použitie:

 • Bočná strana pneumatík.
 • Interiérové plasty
 • Motorky ( !!neaplikovat na pneumatiky!! )
 • Nákladné automobily.
 • Obývacie vozidlá.
 • Záhradný plastový nábytok

 

Upozornenie:

Nepoužívajte na pedále, volant či pneumatiky alebo gumové rohože

Na gumové rohože pouzite príravok Gummifix

 

Náš tip:

Prípravok zabraňuje primrznutiu dverí po aplikácii na tesnenia

 

Návod na použitie:

 1. Nádobu pretrepte a pomocou aplikátora, štetca alebo rozprašovača rovnomerne naneste na ošetrované miesto.
 2. V nutnom prípade je možné prípravok votrieť do povrchu.
 3. Ošetrené miesto nechajte zaschnúť. V prípade potreby postup môžete opakovať.
 4. Prebytočný prípravok zotrite mikrovláknovou útierkou

 

Koch-Chemie je výrobca a dodávateľ čistiacej chémie a autokozmetiky od roku 1968. Neustálym zlepšovaním, vlastným vývojom a výskumom sa dopracovala k výrobkom excelentnej kvality vhodnej pre profesionálov, ale aj pre znalých hobby nadšencov.

Nemecká kvalita a ekologické štandardy sú samozrejme prioritou. V ponuke sa nachádza celé portfólio výrobkov pre automobilový priemysel. Vďaka vlastnému dlhoročnému výskumu patrí značka Koch-Chemie ku špičke v obore. Najvyššími prioritami Koch-Chemie su kvalita, sociálne a ekologické štandardy. Preto sa používajú tenzidy z trvale udržateľných surovín a sú ľahko biologicky odbúrateľné.

Značka Koch-Chemie je dodávateľom pre značky ako Jaguár, Mercedes - Benz, Audi a BMW. A preto mnohé autosalóny, umývacie linky a priemyselné podniky oreferujú práve značku Koch-Chemie. 

 

  14 dní na vrátenie tovaru

  Skvelé ceny

  Doručenie do 24h

Všetok tovar skaldom

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Koch-Chemie je výrobca a dodávateľ čistiacej chémie a autokozmetiky od roku 1968. Neustálym zlepšovaním, vlastným vývojom a výskumom sa dopracovala k výrobkom excelentnej kvality vhodnej pre profesionálov, ale aj pre znalých hobby nadšencov. 

Nemecká kvalita a ekologické štandardy sú samozrejme prioritou. V ponuke sa nachádza celé portfólio výrobkov pre automobilový priemysel. Vďaka vlastnému dlhoročnému výskumu patrí značka Koch-Chemie ku špičke v obore. Najvyššími prioritami Koch-Chemie su kvalita, sociálne a ekologické štandardy. Preto sa používajú sa tenzidy z trvale udržateľných surovín a sú ľahko biologicky odbúrateľné.

Značka Koch-Chemie je dodávateľom pre značky ako Jaguár, Mercedes - Benz, Audi a BMW. A preto mnohé autosalóny, umývacie linky a priemyselné podniky poreferujú práve značku Koch-Chemie.