Koch Chemie Insect&DirtRemover 750 ml - Odstraňovač hmyzu a nečistôt

Kód: 579
€11,95 / ks €9,96 bez DPH €11,95 / 750 ml
Skladom
Môžeme doručiť do:
18.6.2024

Odstraňuje aj tie najodolnejšie nečistoty od hmyzu, olejov a ostatné nečistoty spôsobené vplyvmi životného prostredia v oblasti vozidiel a priestoru motorov . Vysoko  kvalitné inovatívne obsiahnuté látky prenikajú do nečistôt a umožňujú rýchle a dôkladné čištenie šetrné k laku.

Detailné informácie

Podrobný popis

KOCH CHEMIE Insect&DirtRemover 750 ML - odstraňovač hmyzu a nečistôt

 

  • Odstraňuje hmyz, olejové škvrny z karosérie auta.
  • Jednoduché nanášanie, dlhodobá účinnosť.
  • Šetrný k laku, sklu či plastu.
  • Dodanie do 24h pre objednávky prijaté do 14h.

 

Mušky, drobný hmyz či olejové škvrny. To sú večné problémy každého majiteľa auta. Ak si neviete s nimi rady, poradíme vám šikovné riešenie. Stačí použiť odstraňovač hmyzu a nečistôt Koch Chemie Insect&DirtRemover. Hravo si poradí aj s najodolnejšími nečistotami. Inovatívne zloženie prípravku garantuje, že aktívne látky preniknú hlboko do nečistôt a umožnia rýchle a dôkladne vyčistenie. Sú pritom šetrné k laku, plastovým dielom či sklu vášho auta. Prípravok je vhodný aj na čistenie olejových škvŕn a mastnoty z motorového priestoru.

 

Náš tip:

Po použití prípravku odporúčame zakonzervovať lak voskom pre ďalšie ľahšie odstránenie nečistôt.

 

Objem:  750 ML

 

Upozornenie:

Nepoužívajte ho na horúce lakované plochy, alebo na priamom slnečnom svetle.

 

 

Návod na použitie:

  1. Uistite sa, že lakovaný povrch je chladný.
  2. Navlhčite kapotu auta, prípravok nastriekajte na zašpinené miesta.
  3. Nechajte pôsobiť 1 – 5 minút. Prípravok nenechajte zaschnúť.
  4. Zvyšky prípravku a nečistoty opláchnite prúdom vody. V prípade veľkých nečistôt si môžete pomôcť aj mäkkou špongiou.
  5. Auto umyte autošampónom s vedrom s mriezkou.
  6. Osušte uterákom z mikrovlakna

 

Koch-Chemie je výrobca a dodávateľ čistiacej chémie a autokozmetiky od roku 1968. Neustálym zlepšovaním, vlastným vývojom a výskumom sa dopracovala k výrobkom excelentnej kvality vhodnej pre profesionálov, ale aj pre znalých hobby nadšencov.

Nemecká kvalita a ekologické štandardy sú samozrejme prioritou. V ponuke sa nachádza celé portfólio výrobkov pre automobilový priemysel. Vďaka vlastnému dlhoročnému výskumu patrí značka Koch-Chemie ku špičke v obore. Najvyššími prioritami Koch-Chemie su kvalita, sociálne a ekologické štandardy. Preto sa používajú tenzidy z trvale udržateľných surovín a sú ľahko biologicky odbúrateľné.

Značka Koch-Chemie je dodávateľom pre značky ako Jaguár, Mercedes - Benz, Audi a BMW. A preto mnohé autosalóny, umývacie linky a priemyselné podniky oreferujú práve značku Koch-Chemie. 

 

  14 dní na vrátenie tovaru

  Skvelé ceny

  Doručenie do 24h

Všetok tovar skaldom

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Koch-Chemie je výrobca a dodávateľ čistiacej chémie a autokozmetiky od roku 1968. Neustálym zlepšovaním, vlastným vývojom a výskumom sa dopracovala k výrobkom excelentnej kvality vhodnej pre profesionálov, ale aj pre znalých hobby nadšencov. 

Nemecká kvalita a ekologické štandardy sú samozrejme prioritou. V ponuke sa nachádza celé portfólio výrobkov pre automobilový priemysel. Vďaka vlastnému dlhoročnému výskumu patrí značka Koch-Chemie ku špičke v obore. Najvyššími prioritami Koch-Chemie su kvalita, sociálne a ekologické štandardy. Preto sa používajú sa tenzidy z trvale udržateľných surovín a sú ľahko biologicky odbúrateľné.

Značka Koch-Chemie je dodávateľom pre značky ako Jaguár, Mercedes - Benz, Audi a BMW. A preto mnohé autosalóny, umývacie linky a priemyselné podniky poreferujú práve značku Koch-Chemie.