PERFECT POLISH APPLICATOR - jemný penový aplikátor

Kód: 201
€15,20 / ks €12,67 bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
23.7.2024

Maximálny komfort a kontrola pre ešte lepšiu aplikáciu vašich obľúbených produktov. Obsahuje set 2ks univerzálnych penových aplikátorov.

Detailné informácie

Podrobný popis

AUTOGLYM PERFECT POLISH APPLICATOR - Jemný penový aplikátor

  • Špeciálny dizajn pre presné nanášanie.
  • 2 ks v balení.
  • Použitie v interiéri ako aj exteriéri.
  • Doručenie do 24h pre objednávky prijaté do 14h.

 

Ak chcete nanášať na vaše auto prvotriedne prípravky, bez kvalitného aplikátora to nepôjde. Autoglym Perfect Polish Applicator je na to ako stvorený. Je špeciálne navrhnutý tak, aby ste čo najjednoduchšie dokázali aplikovať všetko čo potrebujete. Špeciálny dizajn so špicom a rovnými rohmi uľahčuje presnosť aplikácie na potrebné miesta. Vhodný na nanášanie prípravkov na lak, plasty, okná, pneumatiky či kožené čalúnenia.

 

Náš tip:

Aplikátor je možné prať a opätovne použiť.

 

Balenie obsahuje: 2ks aplikatorov

 

AUTOGLYM - Prémiová Britská časom overená prémiova značka autokozmetiky (od roku 1965)

Autoglym je Britský výrobca prémiovej autokozmetiky s históriou od roku 1965, ktoré sa predávajú vo viac ako 45 krajinách. Produkty Autoglym používajú výrobcovia vozidiel, distribútori, lakovne, profesionálni predajcovia a dopravcovia. Produktová rada sa skladá z exteriéru (podvozok, karoséria, kolesá), výrobkov na ošetrovanie interiéru a skla. Autoglym má technické osvedčenie od popredných automobilových vyrobcov a je tou najlepšou voľbou pre Vaše auto.


  14 dní na vrátenie tovaru

  Skvelé ceny

  Doručenie do 24h

Všetok tovar skaldom

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Autoglym je Britský výrobca prémiovej autokozmetiky s históriou od roku 1965, ktoré sa predávajú vo viac ako 45 krajinách. Produkty Autoglym používajú výrobcovia vozidiel, distribútori, lakovne, profesionálni predajcovia a dopravcovia. Produktová rada sa skladá z exteriéru (podvozok, karoséria, kolesá), výrobkov na ošetrovanie interiéru a skla.