SOLO 401 ručný postrekovač 1L

Kód: 1746
Novinka
Značka: SOLO
€19,50 / ks €16,25 bez DPH €19,50 / 1 ks
Skladom
Môžeme doručiť do:
16.4.2024

Pumpovací ľahký, kompaktný a spoľahlivý pomocník. S ručným postrekovačom SOLO 401 možno efektívne rozstrekovať od jemného postreku vodnou hmlou až po ostrý prúd. Vďaka otočnej tryske sa dá ľahko namieriť požadovaným smerom. 

Detailné informácie

Podrobný popis

SOLO 401 ručný postrekovač 1L

  • Robustná, priehľadná nádoba s objemom 1 liter
  • Ručný postrekovač 
  • Hlava dyzy je otočná o 180°
  • Univerzálna tryska je plynule nastaviteľná od jemného postreku až po strunový prúd
  • Doručenie do 24h pre objednávky prijaté do 14h.

 

Ručný postrekovač SOLO 401 z radu Comfort má ergonomicky tvarované veľké ovládacie prvky, ktoré sa dajú pohodlne ovládať aj v rukaviciach. Priehľadná, veľmi robustná nádoba pojme 1 liter a má veľký plniaci otvor, aby sa pri plnení a vyprázdňovaní nič nepokazilo. Označenie úrovne naplnenia umožňuje presné naplnenie ručného postrekovača. Nohy zabraňujú prevráteniu, aj keď sú plné. Kvalitná pumpa dosiahne maximálny tlak 2,5 bar už po niekoľkých zdvihoch. Po vytvorení tlaku je možné takmer celý obsah náplne vypustiť bez toho, aby ste museli znova čerpať. Vstavaný poistný ventil chráni pred príliš veľkým tlakom .

Robustná tyč z nehrdzavejúcej ocele uľahčuje dosiahnutie skrytých alebo vzdialených oblastí. Hlava dýzy je tiež otočná o 180°. Vysokokvalitná dutá kužeľová tryska je nastaviteľná a umožňuje rozsah medzi ostrým lúčom a jemnou hmlou. Integrovaný,  odnímateľný malý sprejový kryt zaisťuje, že sprej skončí len tam, kde je to potrebné. Pomocou posuvného ovládača je možné počas práce prepínať z kontinuálneho striekania na selektívne striekanie .

 

Objem: 1 l

 

Vstrekovací tlak: 2,5 bar

Výstupný objem pomocou štandardnej trysky: 0,33 l / min

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: