AQUA-DRY- Syntetická jelenica

Kód: 192
€18,59 / ks €15,49 bez DPH €18,59 / 1 ks
Skladom
Môžeme doručiť do:
25.1.2021

Syntetická jelenica s vysokou sacou schopnosťou. Plne nahrádza koženú jelenicu a môže sa použiť v interiéri aj exteriéri.

Detailné informácie

Podrobný popis

Kvalitné produkty by sa mali používať s kvalitnými doplnkami. Pracujú spoločne aby vytvorili dokonalý výsledok. Autoglym Hi-Tech Aqua Dry sa používa po umytí vozidla, aby ste predišli vodným škvrnám a stekancom. Hi-Tech Aqua Dry je syntetická jelenica s jedinečnou štruktúrou, ktorá dokonca prekonáva vlastnosti prírodnej jelenice. Má prvotriedne absorpčné účinky, ľahšie sa žmýka, rýchlejšie zotiera vodu a je trvácnejšia.Môže sa použiť aj v interiéri vozidla. Je výborná pri utieraní povrchov aby odstránila vlhkosť a špinu z plastov keď sa používa Autoglym čistič interiéru.

Rozmer: 54,5cm x 44,5cm

Tip:Jej trvácnosť a sacie schopnosti sa vlastne zlepšujú každým ďalším použitím. Čím častejšie ju používate tým lepšie.

Porovnanie

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Autoglym je Britský výrobca prémiovej autokozmetiky s históriou od roku 1965, ktoré sa predávajú vo viac ako 45 krajinách. Produkty Autoglym používajú výrobcovia vozidiel, distribútori, lakovne, profesionálni predajcovia a dopravcovia. Produktová rada sa skladá z exteriéru (podvozok, karoséria, kolesá), výrobkov na ošetrovanie interiéru a skla.