Mikrovláknový uterák na sušenie ULTIMATE 800gsm

Kód: 900
€19,99 / ks €16,66 bez DPH €19,99 / 1 ks
Skladom
Môžeme doručiť do:
13.4.2021

Vysokoabsorbčný ultimátny mikrovláknový uterák z jemného vlákna vhodný na sušenie karosérie, okien a exteriéru vo veľkom rozmere 50x100cm.

Detailné informácie

Podrobný popis

Vysoká absorpčná schopnosť spolu s vysokou gramážou šetrí čas pri práci. Nezanecháva šmuhy ani chĺpky. Svojim dvojvrstvovým prevedením dokáže absorbovať až niekoľko násobok svojej hmotnosti. Je univerzálnym pomocníkom pri každej práci. 

Zloženie 70%PE + 30%PA 

Rozmer 50x100cm

Hmotnosť 800/m2

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

MiKROFiT mikrovláknové utierky majú vyššiu účinnosť, efektívnejšie odstraňuje nečistoty, nezanechávajú vlákna a sajú tekutiny lepšie ako najznámejšie mikrovláknové utierky. Utierky je možné niekoľkokrát vyprať bez zmeny ich vlastností a účinný čistiaci efekt možno dosiahnúť aj bez použitia chemických čistiacich prostriedkov. Útierky jednoducho, opakovane a prvotriedne fungujú v čom sa značne odlišujú od konkurenčných a komerčných značiek.


Vlastnosti utierky z mikrovlákna sú navrhnuté na konkrétny účel, čím sa spoločnosť MiKROFiT odlišuje od ostatných poskytovateľov mikrovláknových produktov. Dokážeme vyrobiť  špeciálnu mikrovláknovú utierku s presnými parametrami podľa Vašich požiadaviek na splnenie aj tej najnáročnejšej úlohy v každom odvetví.
MiKROFIT dokonale spĺňa potrebné normy vďaka čomu sme v automobilovom a výrobnom priemysle dlhoročným a spoľahlivým partnerom.