Koch Chemie Allround Surface Cleaner 500ml - Špeciálny čistič povrchov

Kód: 1549
€10,40 / ks €8,67 bez DPH €10,40 / 500 ml
Skladom
Môžeme doručiť do:
18.6.2024

KochChemie ASC Allround Surface Cleaner je univerzálny čistiaci prostriedok na čistenie všetkých typov povrchov v exteriéri aj interiéri vozidiel. Účinne vyčistí aj odolné nečistoty a zanechá príjemnú vôňu.

Detailné informácie

Podrobný popis

KochChemie ASC Allround Surface Cleaner 500ml - Univerzálny čistič

 

  • Odstraňuje prach, olej, palivové škvrny z karosérie auta.
  • Môže sa použiť na displeje.
  • Nezanecháva stopy po vode
  • Doručenie do 24h pre objednávky prijaté do 14h.

 

Univerzálny 

 

Návod na použitie:

  1. Produkt nastriekajte na čistený povrch
  2. Nechajte krátko pôsobiť
  3. Zotrite mikrovláknom

 

Koch-Chemie je výrobca a dodávateľ čistiacej chémie a autokozmetiky od roku 1968. Neustálym zlepšovaním, vlastným vývojom a výskumom sa dopracovala k výrobkom excelentnej kvality vhodnej pre profesionálov, ale aj pre znalých hobby nadšencov.

Nemecká kvalita a ekologické štandardy sú samozrejme prioritou. V ponuke sa nachádza celé portfólio výrobkov pre automobilový priemysel. Vďaka vlastnému dlhoročnému výskumu patrí značka Koch-Chemie ku špičke v obore. Najvyššími prioritami Koch-Chemie su kvalita, sociálne a ekologické štandardy. Preto sa používajú tenzidy z trvale udržateľných surovín a sú ľahko biologicky odbúrateľné.

Značka Koch-Chemie je dodávateľom pre značky ako Jaguár, Mercedes - Benz, Audi a BMW. A preto mnohé autosalóny, umývacie linky a priemyselné podniky oreferujú práve značku Koch-Chemie. 

 

  14 dní na vrátenie tovaru

  Skvelé ceny

  Doručenie do 24h

Všetok tovar skaldom

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Koch-Chemie je výrobca a dodávateľ čistiacej chémie a autokozmetiky od roku 1968. Neustálym zlepšovaním, vlastným vývojom a výskumom sa dopracovala k výrobkom excelentnej kvality vhodnej pre profesionálov, ale aj pre znalých hobby nadšencov. 

Nemecká kvalita a ekologické štandardy sú samozrejme prioritou. V ponuke sa nachádza celé portfólio výrobkov pre automobilový priemysel. Vďaka vlastnému dlhoročnému výskumu patrí značka Koch-Chemie ku špičke v obore. Najvyššími prioritami Koch-Chemie su kvalita, sociálne a ekologické štandardy. Preto sa používajú sa tenzidy z trvale udržateľných surovín a sú ľahko biologicky odbúrateľné.

Značka Koch-Chemie je dodávateľom pre značky ako Jaguár, Mercedes - Benz, Audi a BMW. A preto mnohé autosalóny, umývacie linky a priemyselné podniky poreferujú práve značku Koch-Chemie.