Koch Chemie Green Star 1l - Univerzálny čistič a bezkontaktný šampón

Kód: 537
€8,30 / ks €6,92 bez DPH €8,30 / 1 l
Skladom
Môžeme doručiť do:
18.6.2024

Vysoko koncentrovaný, zásaditý univerzálny čistiaci prostriedok APC (all purpose cleaner) bez obsahu fosfátov a rozpúšťadiel.

Detailné informácie

Podrobný popis

KOCH CHEMIE GREEN STAR 1L - Univerzálny čistič a bezkontaktný šampón

 • Umývanie motorov.
 • Umývanie interiéru a exteriéru
 • Na čistenie dielenských podláh a priemyselné čistenie.
 • Vhodný aj na citlivé komponenty ako napríklad eloxovaný hliník.
 • Vhodný na matné laky.
 • Dodanie do 24h pre objednávky prijaté do 14h.

 

Potrebuje sa zbaviť olejových škvŕn a nečistôt z podlahy vašej dielne či garáže? Hľadáte účinný prípravok na umývanie motorov, ktorý bude súčasne vhodný aj na interiér vášho osobného či nákladného auta? Pre všetky tieto ťažkosti tu je univerzálny čistič a bezkontaktný šampón Koch Chemie Green Star. Čistič je vysoko koncentrovaný, zásaditý a neobsahuje nebezpečné fosfáty či rozpúšťadlá. Efektívne viaže na seba olej a nečistoty. Vďaka svojmu zloženiu (špeciálne antikorózne inhibítory) súčasne môže prísť do styku aj s citlivými materiálmi ako je eloxovaný hliník.

Pri použití v postrekovacích extrakčných prístrojoch a iných čistiacich prístrojoch na koberce odporúčame pridávať prostriedok pre neutralizáciu nežiaducej peny Koch Chemie Koc Entschäumer.

 

Možnosti čistenia:

 • Osobné autmobily.
 • Nákladné autá.
 • Poľnohospodárske stroje.
 • Stavebné mechanizmy

 

Spôsob riedenia:  

 • Textil: 1:12 – 1 : 80
 • Motor auta: 1:5 – 1:10
 • Exteriér auta: 1:5 – 1:25
 • Interiér auta: 1:10 – 1:30
 • Dielenské a priemyselné podlahy: 1:20 – 1:100
 • Hmyz: 1:10

 Riedenie prípravku prispôsobte miere znečistenia.

 

Náš tip:

Je optimálny aj pre biologickú úpravu úžitkovej vody.

 

Upozornenie:

Doba pôsobenia je maximálne 5 minút.

 

Návod na použitie:

 1. Nenanášať na rozohriate lakované plochy a ani na priamom slnku.
 2. Pred použitím jeho účinnosť vyskúšajte na menej viditeľnom mieste.
 3. Rozriedte prípravok na pozadovanú koncentráciu podľa typu a miery znečistenia povrchu. 
 4. Prípravok pretrepte a naneste na znečistené miesto a mikrovláknom alebo kefou čistite
 5. Doba pôsobenia je maximálne 5 minút.
 6. Potom miesto vytrite mikrovlaknom a nechajte vyschnúť

 

Koch-Chemie je výrobca a dodávateľ čistiacej chémie a autokozmetiky od roku 1968. Neustálym zlepšovaním, vlastným vývojom a výskumom sa dopracovala k výrobkom excelentnej kvality vhodnej pre profesionálov, ale aj pre znalých hobby nadšencov.

Nemecká kvalita a ekologické štandardy sú samozrejme prioritou. V ponuke sa nachádza celé portfólio výrobkov pre automobilový priemysel. Vďaka vlastnému dlhoročnému výskumu patrí značka Koch-Chemie ku špičke v obore. Najvyššími prioritami Koch-Chemie su kvalita, sociálne a ekologické štandardy. Preto sa používajú tenzidy z trvale udržateľných surovín a sú ľahko biologicky odbúrateľné.

Značka Koch-Chemie je dodávateľom pre značky ako Jaguár, Mercedes - Benz, Audi a BMW. A preto mnohé autosalóny, umývacie linky a priemyselné podniky oreferujú práve značku Koch-Chemie. 

 

  14 dní na vrátenie tovaru

  Skvelé ceny

  Doručenie do 24h

Všetok tovar skaldom

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Koch-Chemie je výrobca a dodávateľ čistiacej chémie a autokozmetiky od roku 1968. Neustálym zlepšovaním, vlastným vývojom a výskumom sa dopracovala k výrobkom excelentnej kvality vhodnej pre profesionálov, ale aj pre znalých hobby nadšencov. 

Nemecká kvalita a ekologické štandardy sú samozrejme prioritou. V ponuke sa nachádza celé portfólio výrobkov pre automobilový priemysel. Vďaka vlastnému dlhoročnému výskumu patrí značka Koch-Chemie ku špičke v obore. Najvyššími prioritami Koch-Chemie su kvalita, sociálne a ekologické štandardy. Preto sa používajú sa tenzidy z trvale udržateľných surovín a sú ľahko biologicky odbúrateľné.

Značka Koch-Chemie je dodávateľom pre značky ako Jaguár, Mercedes - Benz, Audi a BMW. A preto mnohé autosalóny, umývacie linky a priemyselné podniky poreferujú práve značku Koch-Chemie.