Koch Chemie Autoshampoo , auto šampón 1L

Kód: 1175
Novinka
Značka: Koch-Chemie
€8 / ks €6,67 bez DPH €8 / 1000 ml
Skladom
Môžeme doručiť do:
27.9.2022

Auto šampón bez obsahu fosfátov a NTA Určený pre ručné umyvanie, umývacie linky a portálové umývacie zariadenia.

Detailné informácie

Podrobný popis

Auto šampón pre ručné umyvanie, umývacie linky a portálové umývacie zariadenia. Kombinácia aniónových a neiónových tenzidov zaručuje jemné a dôkladné čistenie. Je optimálny aj pre biologickú úpravňu úžitkovej vody.Riedenie:

  • Pri ručnom umývaní - 1: 200 (t.j. 50 ml prípravku na 10 l vody) 
  • Pomocou vysokotlakového zariadenia (VAPka) - 1: 5 až 1: 10.
  • V umývacích linkách - neriedený 6 až 10 ml.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Koch-Chemie je výrobca a dodávateľ čistiacej chémie a autokozmetiky od roku 1968. Neustálym zlepšovaním, vlastným vývojom a výskumom sa dopracovala k výrobkom excelentnej kvality vhodnej pre profesionálov, ale aj pre znalých hobby nadšencov. 

Nemecká kvalita a ekologické štandardy sú samozrejme prioritou. V ponuke sa nachádza celé portfólio výrobkov pre automobilový priemysel. Vďaka vlastnému dlhoročnému výskumu patrí značka Koch-Chemie ku špičke v obore. Najvyššími prioritami Koch-Chemie su kvalita, sociálne a ekologické štandardy. Preto sa používajú sa tenzidy z trvale udržateľných surovín a sú ľahko biologicky odbúrateľné.

Značka Koch-Chemie je dodávateľom pre značky ako Jaguár, Mercedes - Benz, Audi a BMW. A preto mnohé autosalóny, umývacie linky a priemyselné podniky poreferujú práve značku Koch-Chemie.