Koch Chemie Mehrzweckreiniger 1l - Špeciálny čistič interiéru

Kód: 1181
€10,80 / ks €9 bez DPH €10,80 / 1000 ml
Skladom
Môžeme doručiť do:
22.5.2024

Mehrzweckreiniger - Špeciálny čistič interiéru a špeciálny čistiaci prostriedok na kožu a textílie

Detailné informácie

Podrobný popis

Koch Chemie Mehrzweckreiniger je intenzívny čistič pre čistenie kože a textílie od bežného znečistenia, ale poradí si aj so škvnami od olejov, tukov, atramentu, sadzí a podobných znečistenia. Tento čistič výborne uvoľní nečistoty a dodá ošetreným plochám príjemnú vôňu. 

Tip: 

- čistenie kože, vnútorné priestory vozidiel, priemyselné budovy, strojové a ručné čistenie a taktiež čistenie v domácnosti.

 

Použitie: 

  • nariedený prípravok naneste pomocou rozprašovača na hubku, kefu alebo na mikrovláknovú utierku
  • krúživým pohybom čistiťe povrch.
  • následne zotrite zvyšok prípravku čistou mikrovláknovou utierkou 
  • po vyčistení je vhodné kožu ošetriť Leather Star  alebo plast ošetriť prípravkom Top Star

 

 Mehrzweckreiniger môžete použiť aj na tepovanie sedačiek.

  • Zriedený prípravok naniesť pomocou rozprašovača priamo na čistený povrch a následne pomocou tepovača premývať vodou a vysávať.
  • Tento cyklus opakujete do tej doby, pokiaľ nie je sedačka úplne čistá.

 

Riedenie:

  • Vnútorné priestory vozidiel - 1: 5 až 1:15
  • Priemyselné budovy a strojové čistenie - 1: 5 až 1:50
  • Domácnosti - 1: 5 až 1:50

 

Koch-Chemie je výrobca a dodávateľ čistiacej chémie a autokozmetiky od roku 1968. Neustálym zlepšovaním, vlastným vývojom a výskumom sa dopracovala k výrobkom excelentnej kvality vhodnej pre profesionálov, ale aj pre znalých hobby nadšencov.

Nemecká kvalita a ekologické štandardy sú samozrejme prioritou. V ponuke sa nachádza celé portfólio výrobkov pre automobilový priemysel. Vďaka vlastnému dlhoročnému výskumu patrí značka Koch-Chemie ku špičke v obore. Najvyššími prioritami Koch-Chemie su kvalita, sociálne a ekologické štandardy. Preto sa používajú tenzidy z trvale udržateľných surovín a sú ľahko biologicky odbúrateľné.

Značka Koch-Chemie je dodávateľom pre značky ako Jaguár, Mercedes - Benz, Audi a BMW. A preto mnohé autosalóny, umývacie linky a priemyselné podniky oreferujú práve značku Koch-Chemie. 

 

  14 dní na vrátenie tovaru

  Skvelé ceny

  Doručenie do 24h

Všetok tovar skaldom

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Koch-Chemie je výrobca a dodávateľ čistiacej chémie a autokozmetiky od roku 1968. Neustálym zlepšovaním, vlastným vývojom a výskumom sa dopracovala k výrobkom excelentnej kvality vhodnej pre profesionálov, ale aj pre znalých hobby nadšencov. 

Nemecká kvalita a ekologické štandardy sú samozrejme prioritou. V ponuke sa nachádza celé portfólio výrobkov pre automobilový priemysel. Vďaka vlastnému dlhoročnému výskumu patrí značka Koch-Chemie ku špičke v obore. Najvyššími prioritami Koch-Chemie su kvalita, sociálne a ekologické štandardy. Preto sa používajú sa tenzidy z trvale udržateľných surovín a sú ľahko biologicky odbúrateľné.

Značka Koch-Chemie je dodávateľom pre značky ako Jaguár, Mercedes - Benz, Audi a BMW. A preto mnohé autosalóny, umývacie linky a priemyselné podniky poreferujú práve značku Koch-Chemie.