Koch Chemie Finish Spray exterior 1l - Čistič a ochrana v jednom kroku

Kód: 1169
€12,10 / ks €10,08 bez DPH €12,10 / 1000 ml
Skladom
Môžeme doručiť do:
18.6.2024

Koch Chemie Finish Spray exterior - čistič odstraňovač zaschnutých kvapiek vody a ochrana v jednom kroku vhodný na ošetrenie všetkých vonkajších povrchov vozidla, ako je lak, sklo a plasty.

Detailné informácie

Podrobný popis

Všestranný prípravok pre rýchle ošetrenie všetkých vonkajších povrchov vozidla, ako je lak, sklo a plasty. Vďaka jeho špeciálnemu zloženiu zmiznú rýchlo a bezo zvyškov i odolné usadeniny vodného kameňa. Čistí, ošetruje a konzervuje len v jednom pracovnom kroku. Ošetrené povrchy získajú brilantný lesk bez šmúh po leštení, prehĺbi sa ich farba a budú opäť hladké ako boli pôvodne.

Finish Spray exterier sa rýchlo rozotiera, jednoducho spracováva a chráni povrchy pred opätovným rýchlym znečistením.

Odporúčania k použitiu:

- nepoužívať na horúci povrch

- pred použitím fľašu pretrepať

- naniesť na povrch pomocou rozprašovača alebo mikrovláknovou utierkou

- rozleštiť 

   

Upozornenie: 

Nepoužívať na interiér a povrchy citlivé na kyseliny. 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Koch-Chemie je výrobca a dodávateľ čistiacej chémie a autokozmetiky od roku 1968. Neustálym zlepšovaním, vlastným vývojom a výskumom sa dopracovala k výrobkom excelentnej kvality vhodnej pre profesionálov, ale aj pre znalých hobby nadšencov. 

Nemecká kvalita a ekologické štandardy sú samozrejme prioritou. V ponuke sa nachádza celé portfólio výrobkov pre automobilový priemysel. Vďaka vlastnému dlhoročnému výskumu patrí značka Koch-Chemie ku špičke v obore. Najvyššími prioritami Koch-Chemie su kvalita, sociálne a ekologické štandardy. Preto sa používajú sa tenzidy z trvale udržateľných surovín a sú ľahko biologicky odbúrateľné.

Značka Koch-Chemie je dodávateľom pre značky ako Jaguár, Mercedes - Benz, Audi a BMW. A preto mnohé autosalóny, umývacie linky a priemyselné podniky poreferujú práve značku Koch-Chemie.