AIR-CON SANITISER 150ml - Čistič klimatizácie

Kód: 135
€22,90 / ks €19,08 bez DPH €22,90 / 1 ks
Skladom
Môžeme doručiť do:
23.7.2024

Vynovený čistič klimatizácie s dezinfekčným účinkom pre čistú klimatizáciu bez nepríjemného zápachu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Prostriedok na dezinfekciu klimatizácie. Autoglym AIR-CON SANITISER - Čistič klimatizácie je dlho-trvajúca antimikróbna dezinfekcia, ktorá eliminuje škodlivé alergény, baktérie, plesne a nepríjemné pachy z klimatizačných systémov. Jednoducho spustíte a necháte v interiéri. Vyčistí systém za menej ako 20 minút.

Tip: Opakujte každých 6 mesiacov alebo pokiaľ sa systém dlho nepoužíval.

 

 

AUTOGLYM - Prémiová Britská časom overená prémiova značka autokozmetiky (od roku 1965)

Autoglym je Britský výrobca prémiovej autokozmetiky s históriou od roku 1965, ktoré sa predávajú vo viac ako 45 krajinách. Produkty Autoglym používajú výrobcovia vozidiel, distribútori, lakovne, profesionálni predajcovia a dopravcovia. Produktová rada sa skladá z exteriéru (podvozok, karoséria, kolesá), výrobkov na ošetrovanie interiéru a skla. Autoglym má technické osvedčenie od popredných automobilových vyrobcov a je tou najlepšou voľbou pre Vaše auto.


  14 dní na vrátenie tovaru

  Skvelé ceny

  Doručenie do 24h

Všetok tovar skaldom

Navod

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Autoglym je Britský výrobca prémiovej autokozmetiky s históriou od roku 1965, ktoré sa predávajú vo viac ako 45 krajinách. Produkty Autoglym používajú výrobcovia vozidiel, distribútori, lakovne, profesionálni predajcovia a dopravcovia. Produktová rada sa skladá z exteriéru (podvozok, karoséria, kolesá), výrobkov na ošetrovanie interiéru a skla.