Koch Chemie Leštiaca podložka baran 150mm

Kód: 1358
€14,40 / ks €12 bez DPH €14,40 / 1 ks
Skladom
Môžeme doručiť do:
18.6.2024

Profesionálny rezný kotúč určeny na odstránenie silno zvetraného a poškriabaného laku - vlna baran

Detailné informácie

Podrobný popis

KOCH CHEMIE Bran -  abrazívny leštiaci kotúč 150 mm

 

  • vysoko abrazivnyleštiaci kotúč s vysokým brúsnym výkonom.
  • Na odstránenie silno zvetraného a poškriabaného laku.
  • Veľmi dobrá manipulácia.
  • Dodanie do 24h pre objednávky prijaté do 14h.

 

Pri najhlbších škrabancoch a s silno zvetraných lakoch sa musíte spoľahnúť na kvalitných pomocníkov. Takým je aj silno abrazývny brúsny leštiaci kotúč. Jednoducho odstráni všetky neželané defekty a súčasne umožní veľmi dobrú manipuláciu a najvyššiu stabilitu. 

Leštiaci kotúč je vyrobený z prírodnej jahnacej vlny tým zaručuje dlhotrvajúcu tuhosť s silný rez. 

 

Abrazivita: 9.

 

Rozmer: 150 x 23 mm.

 

Tip: Pre dosiahnutie optimálneho výsledku výrobca odporúča pri leštení používať pastu Koch Chemie Heavy Cut H9.01

250 ml  - Koch Chemie Fine Cut F6.01 Jemná brusná pasta 250ml

1000ml - Koch Chemie Heavy Cut H9.01 Hrubá brusná pasta 1000ml

 

Koch-Chemie je výrobca a dodávateľ čistiacej chémie a autokozmetiky od roku 1968. Neustálym zlepšovaním, vlastným vývojom a výskumom sa dopracovala k výrobkom excelentnej kvality vhodnej pre profesionálov, ale aj pre znalých hobby nadšencov.

Nemecká kvalita a ekologické štandardy sú samozrejme prioritou. V ponuke sa nachádza celé portfólio výrobkov pre automobilový priemysel. Vďaka vlastnému dlhoročnému výskumu patrí značka Koch-Chemie ku špičke v obore. Najvyššími prioritami Koch-Chemie su kvalita, sociálne a ekologické štandardy. Preto sa používajú tenzidy z trvale udržateľných surovín a sú ľahko biologicky odbúrateľné.

Značka Koch-Chemie je dodávateľom pre značky ako Jaguár, Mercedes - Benz, Audi a BMW. A preto mnohé autosalóny, umývacie linky a priemyselné podniky oreferujú práve značku Koch-Chemie. 

 

  14 dní na vrátenie tovaru

  Skvelé ceny

  Doručenie do 24h

Všetok tovar skaldom

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Koch-Chemie je výrobca a dodávateľ čistiacej chémie a autokozmetiky od roku 1968. Neustálym zlepšovaním, vlastným vývojom a výskumom sa dopracovala k výrobkom excelentnej kvality vhodnej pre profesionálov, ale aj pre znalých hobby nadšencov. 

Nemecká kvalita a ekologické štandardy sú samozrejme prioritou. V ponuke sa nachádza celé portfólio výrobkov pre automobilový priemysel. Vďaka vlastnému dlhoročnému výskumu patrí značka Koch-Chemie ku špičke v obore. Najvyššími prioritami Koch-Chemie su kvalita, sociálne a ekologické štandardy. Preto sa používajú sa tenzidy z trvale udržateľných surovín a sú ľahko biologicky odbúrateľné.

Značka Koch-Chemie je dodávateľom pre značky ako Jaguár, Mercedes - Benz, Audi a BMW. A preto mnohé autosalóny, umývacie linky a priemyselné podniky poreferujú práve značku Koch-Chemie.