VINYL & RUBBER CARE 500 ml - Ošetrovanie vnútorných plastov

Kód: 111
€14,89 / ks €12,41 bez DPH €14,89 / 500 ml
Skladom
Môžeme doručiť do:
23.10.2020

Obnovuje farbu a zanechá ochrannú vrstvu na palubovke a ďalších interiérových povrchov vrátane plastov a gumených komponentov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Ako váš lak potrebuje ochranu, na interiér sa nesmie zabudnúť tiež. Slnko môže časom vytiahnuť farbu, vysušiť a poškodiť tieto povrchy. Autoglym Vinyl and Rubber Care zabezpečí dokonalú ochranu. Oživovač plastov a gumy s čistiacim účinkom je univerzálny prípravok pre starostlivosť o všetky plastové a gumené diely v interiéri a exteriéri vozidla a zanecháva príjemnú citrónovú vôňu. Čistí a chráni zároveň. Vytvára flexibilnú antistatickú bariéru, ktorá zaručuje dlhodobejšiu ochranu ošetrovaných dielov. Dá sa vytvoriť viac či menej lesklý povrch iba zmenou pracovného postupu.

Tip:Autoglym Vinyl and Rubber Care môžete použiť aj na zdokonalenie vzhľadu motora. Po vyčistení s produktom Autoglym Engine and Machine Cleaner, jednoducho nastriekajte produkt na vlhký motor a nechajte voľne uschnúť.

Navod

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Autoglym je Britský výrobca prémiovej autokozmetiky s históriou od roku 1965, ktoré sa predávajú vo viac ako 45 krajinách. Produkty Autoglym používajú výrobcovia vozidiel, distribútori, lakovne, profesionálni predajcovia a dopravcovia. Produktová rada sa skladá z exteriéru (podvozok, karoséria, kolesá), výrobkov na ošetrovanie interiéru a skla.