VINYL & RUBBER CARE 500 ml - Ošetrovanie vnútorných plastov

Kód: 111
€16,10 / ks €13,42 bez DPH €16,10 / 500 ml
Skladom
Môžeme doručiť do:
22.5.2024

Obnovuje farbu a zanechá ochrannú vrstvu na palubovke a ďalších interiérových povrchov vrátane plastov a gumených komponentov.

Detailné informácie

Podrobný popis

AUTOGLYM  VINYL & RUBBER CARE 500 ML - Ošetrovanie vnútorných plastov

 

 • Oživuje plasty a gumené komponenty.
 • Vytvára dlhodobú ochrannú vrstvu.
 • Na použitie v interiéri.
 • Doručenie do 24h pre objednávky prijaté do 14h.

                                                 

Vyblednutá a zájdená palubovka a iné interiérové vybavenie si na prvý pohľad všimne každý z nás. Nepodceňujte starostlivosť o tieto komponenty. Sú neustále vystavované vysokým teplotám, UV žiareniu či prachu. A práve prípravok na ošetrenie vnútorných plastov Autoglym Vinyl & Rubber Care zabezpečuje ich neustálu ochranu a lesk. Je pritom na vás či chcete dopriať svojmu interiéru vysoký, alebo nízky lesk. Prípravok chráni totiž všetky plastové a gumené diely v interiéri  vozidla a súčasne pri tom zanecháva osviežujúcu citrónovú vôňu. Nanesením prípravku sa vytvorí na povrchu flexibilná antistatická vrstva. Vďaka nej sa dlhodobo chránia plasty a gumené súčasti pred vlhkosťou, prachom, oxidáciou škvŕn či vyblednutiu farieb.

Prípravok sa môže použiť aj na ošetrenie plastov v motorovom priestore. Po vyčistení priestoru s Autoglym Engine and Machine Cleaner stačí prípravok nastriekať na vlhký a studený motor a nechať voľne uschnúť.

 

Použitie:

 • prístrojové panely,
 • obloženie a poťahy dverí a sedadiel z PVC,
 • vinylové strechy,
 • ozdobné lišty,
 • uzávery a tesnenia dverí,
 • plastové a gumené časti bez karosérie.

 

Náš tip:

Autoglym Vinyl & Rubber Care môžete použiť aj na tesnenie dverí. V zime vám tak neprimrznú.

Aplikácia mikrovláknovým aplikátorom je bezpečná a produkt nanesiete len tam kam naozaj chcete 

 

Upozornenie:  

Nepoužívajte na ovládacie prvky, volant, pedále, rohože.

 

Návod na použitie:

 

 1. Nádobu s prípravkom poriadne pretrepte a nastriekajte na plastové a gumové diely. Na ťažko prístupné miesta naneste prípravok pomocou mikrovláknového aplikátora.
 2. Pre dosiahnutie vysokého lesku naneste väčšie množstvo, nechajte ho uschnúť a následne zľahka preleštite mikrovláknovou utierkou. Ak chcete dosiahnuť menší lesk, naneste menšie množstvo prípravku a okamžite zotrite mikrovláknovou utierkou.

 

 

Pozrite si:  videonávod ako použiť Autoglym Vinyl & Rubber Care - Ošetrovanie vnútorných plastov.

https://www.youtube.com/watch?v=gYQQvFEEIdA&feature=emb_title&ab_channel=AutoglymUK

 

AUTOGLYM - Prémiová Britská časom overená prémiova značka autokozmetiky (od roku 1965)

Autoglym je Britský výrobca prémiovej autokozmetiky s históriou od roku 1965, ktoré sa predávajú vo viac ako 45 krajinách. Produkty Autoglym používajú výrobcovia vozidiel, distribútori, lakovne, profesionálni predajcovia a dopravcovia. Produktová rada sa skladá z exteriéru (podvozok, karoséria, kolesá), výrobkov na ošetrovanie interiéru a skla. Autoglym má technické osvedčenie od popredných automobilových vyrobcov a je tou najlepšou voľbou pre Vaše auto.


  14 dní na vrátenie tovaru

  Skvelé ceny

  Doručenie do 24h

Všetok tovar skaldom

Navod

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Autoglym je Britský výrobca prémiovej autokozmetiky s históriou od roku 1965, ktoré sa predávajú vo viac ako 45 krajinách. Produkty Autoglym používajú výrobcovia vozidiel, distribútori, lakovne, profesionálni predajcovia a dopravcovia. Produktová rada sa skladá z exteriéru (podvozok, karoséria, kolesá), výrobkov na ošetrovanie interiéru a skla.