Mikrovlákový aplikátor premium 1ks

Kód: 1043
€3,45 / ks €2,88 bez DPH €3,45 / 1 ks
Skladom
Môžeme doručiť do:
23.7.2024

Prémiový jedinečný mikrovláknový  aplikátor na aplikáciu prípravkov ako vosk, balzam na kozu, oživovač plastov, leštiaca pasta na okná. Môže sa použiť na všetky povrchy ako lak, koža, plast a guma.

Detailné informácie

Podrobný popis

Praktický a šikovný aplikátor lešteniek, voskov a iných prípravkov pre jednoduché používanie. Aplikátor vhodný na aplikáciu prípravkov na kožu, textíliu, sklo, plasty, gumu je vosk, balzam na kozu. Perfektne rozotiera akýkoľvek prípravok vďaka inovatívnemu mikrovláknu klinoviteho tvaru. 

Rozmery: 10cm x 1cm

Množstvo: 1ks

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

MiKROFiT mikrovláknové utierky majú vyššiu účinnosť, efektívnejšie odstraňuje nečistoty, nezanechávajú vlákna a sajú tekutiny lepšie ako najznámejšie mikrovláknové utierky. Utierky je možné niekoľkokrát vyprať bez zmeny ich vlastností a účinný čistiaci efekt možno dosiahnúť aj bez použitia chemických čistiacich prostriedkov. Útierky jednoducho, opakovane a prvotriedne fungujú v čom sa značne odlišujú od konkurenčných a komerčných značiek.


Vlastnosti utierky z mikrovlákna sú navrhnuté na konkrétny účel, čím sa spoločnosť MiKROFiT odlišuje od ostatných poskytovateľov mikrovláknových produktov. Dokážeme vyrobiť  špeciálnu mikrovláknovú utierku s presnými parametrami podľa Vašich požiadaviek na splnenie aj tej najnáročnejšej úlohy v každom odvetví.
MiKROFIT dokonale spĺňa potrebné normy vďaka čomu sme v automobilovom a výrobnom priemysle dlhoročným a spoľahlivým partnerom.