HEADLIGHT RESTORATION KIT - Sada na renováciu svetiel

Kód: 189
€60,90 / ks €50,75 bez DPH
Objednajte, tovar naskladníme do pár dní :)
Môžeme doručiť do:
22.5.2024

Všetko čo potrebujete na obnovenie priezračnosti vašich svetlometov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Zažltnuté a matné svetlomety kazia celkový vzhľad vozidla a znižujú  výkon žiariviek. Autoglym Headlight Restoration Complete Kit je efektívne riešenie na obnovenie pôvodného stavu svetlometov. Táto sada je vhodná na domáce použitie ale tak isto aj pre profesionálov. Pomocou tejto sady natrvalo odstránite zažltnutie a zmatnenie plastových krytov predných svetiel. Okrem tejto sady bude potrebovať už len akumulátorovú vŕtačku a poškodené svetlá. Pomocou tejto sady opravíte minimálne 2 sady svetiel.

Obsah sady:
100ml Leštiacej pasty na svetlá
1x unášač na vŕtačku
6x P800 brúsny kotúč
4x P1500 brúsny kotúč
1x P2000 brúsny mäkčení kotúč
1x P3000 brúsny mäkčení kotúč
1x biely leštiaci kotúč
1x mikrovláknová utierka

 

AUTOGLYM - Prémiová Britská časom overená prémiova značka autokozmetiky (od roku 1965)

Autoglym je Britský výrobca prémiovej autokozmetiky s históriou od roku 1965, ktoré sa predávajú vo viac ako 45 krajinách. Produkty Autoglym používajú výrobcovia vozidiel, distribútori, lakovne, profesionálni predajcovia a dopravcovia. Produktová rada sa skladá z exteriéru (podvozok, karoséria, kolesá), výrobkov na ošetrovanie interiéru a skla. Autoglym má technické osvedčenie od popredných automobilových vyrobcov a je tou najlepšou voľbou pre Vaše auto.


  14 dní na vrátenie tovaru

  Skvelé ceny

  Doručenie do 24h

Všetok tovar skaldom

navod

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Autoglym je Britský výrobca prémiovej autokozmetiky s históriou od roku 1965, ktoré sa predávajú vo viac ako 45 krajinách. Produkty Autoglym používajú výrobcovia vozidiel, distribútori, lakovne, profesionálni predajcovia a dopravcovia. Produktová rada sa skladá z exteriéru (podvozok, karoséria, kolesá), výrobkov na ošetrovanie interiéru a skla.