Koch Chemie Eulex M 1l - Odstraňovač lepidla

Kód: 675
€31,70 / ks €26,42 bez DPH €31,70 / 1000 ml
Skladom
Môžeme doručiť do:
22.5.2024

Jemný a zároveň účinný odstraňovač lepidla zlakovaných povrchov.

Detailné informácie

Podrobný popis

KOCH CHEMIE EULEX M 1L - odstraňovač lepidla

 

  • Odstraňuje lepidlo, živicu, gumu.
  • Vhodný pre matne lakované a sklenené povrchy.
  • Dodanie do 24h pre objednávky prijaté do 14h.

 

Potrebujete rýchlo a jednoducho odstrániť lepidlo z lakovaného povrchu vášho auta? Je to tak jednoduché! Pomôžete vám odstraňovač lepidla Koch Chemie Eulex M. Prípravok so špeciálnym zložením efektívne odstraňuje zaschnuté vrstvy lepidla, živice a gumy. Je vhodný aj na matne lakované vozidlá či sklá. Tajomstvo jeho úspechu spočíva v tom, že účinné látky rýchlo preniknú do organických zvyškov, zmäkčujú ich a umožňujú jednoduché odstraňovanie. K tomu má aj ďalšie výhody. Účinné látky nie sú zápalné, po nanesení sa postupne vyparujú. Rovnako neobsahuje halogénové uhľovodíky.

 

Použitie:

Povrchy odolné voči rozpúšťadlám (laky, sklo, keramika, kov).

 

Upozornenie:  

Prípravok nie je vhodný na polykarbonát, polyakryl a podobné plasty.

 

Objem:  1 L

 

Návod na použitie:

 

  1. Nádobu dôkladne pretrepte. Nepoužívajte na horúce plochy.
  2. Prípravok nastriekajte na ošetrovaný povrch.
  3. Nechajte 1- 3 minúty pôsobiť.
  4. V prípade potreby môžete ošetrené miesta jemne vyčistiť špongiou.
  5. Opláchnite miesta pomocou vysokotlakového čističa.
  6. Umyte auto pomocou šampónu Koch Chemie NanoMagicShampoo.

 

 

 Upozornenie:

Nie je vhodný pre polykarbonát, polyakryl a podobné plasty.

 

Koch-Chemie je výrobca a dodávateľ čistiacej chémie a autokozmetiky od roku 1968. Neustálym zlepšovaním, vlastným vývojom a výskumom sa dopracovala k výrobkom excelentnej kvality vhodnej pre profesionálov, ale aj pre znalých hobby nadšencov.

Nemecká kvalita a ekologické štandardy sú samozrejme prioritou. V ponuke sa nachádza celé portfólio výrobkov pre automobilový priemysel. Vďaka vlastnému dlhoročnému výskumu patrí značka Koch-Chemie ku špičke v obore. Najvyššími prioritami Koch-Chemie su kvalita, sociálne a ekologické štandardy. Preto sa používajú tenzidy z trvale udržateľných surovín a sú ľahko biologicky odbúrateľné.

Značka Koch-Chemie je dodávateľom pre značky ako Jaguár, Mercedes - Benz, Audi a BMW. A preto mnohé autosalóny, umývacie linky a priemyselné podniky oreferujú práve značku Koch-Chemie. 

 

  14 dní na vrátenie tovaru

  Skvelé ceny

  Doručenie do 24h

Všetok tovar skaldom

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Koch-Chemie je výrobca a dodávateľ čistiacej chémie a autokozmetiky od roku 1968. Neustálym zlepšovaním, vlastným vývojom a výskumom sa dopracovala k výrobkom excelentnej kvality vhodnej pre profesionálov, ale aj pre znalých hobby nadšencov. 

Nemecká kvalita a ekologické štandardy sú samozrejme prioritou. V ponuke sa nachádza celé portfólio výrobkov pre automobilový priemysel. Vďaka vlastnému dlhoročnému výskumu patrí značka Koch-Chemie ku špičke v obore. Najvyššími prioritami Koch-Chemie su kvalita, sociálne a ekologické štandardy. Preto sa používajú sa tenzidy z trvale udržateľných surovín a sú ľahko biologicky odbúrateľné.

Značka Koch-Chemie je dodávateľom pre značky ako Jaguár, Mercedes - Benz, Audi a BMW. A preto mnohé autosalóny, umývacie linky a priemyselné podniky poreferujú práve značku Koch-Chemie.