Mikrovláknová utierka bez obšitia 400gsm 1ks

Kód: 898
€4,19 / ks €3,49 bez DPH €4,19 / 1 ks
Skladom
Môžeme doručiť do:
16.4.2021

Mikrovláknová utierka s vysokou gramážou (400gsm) rezaná ultrazvukom. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Ideálny pomocník pri rozlešťovaní vosku a na konečnú úpravu exteriéru. Využiteľná je aj v interiéri na utieranie prachu na sucho, kde sa prejaví jej statický účinok spolu so špeciálnym spôsobom tkania. 

Zloženie 70%PE + 30%PA

Rozmer 40x40cm

Hmotnosť 400/m2

Mnozstco: 1ks

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

MiKROFiT mikrovláknové utierky majú vyššiu účinnosť, efektívnejšie odstraňuje nečistoty, nezanechávajú vlákna a sajú tekutiny lepšie ako najznámejšie mikrovláknové utierky. Utierky je možné niekoľkokrát vyprať bez zmeny ich vlastností a účinný čistiaci efekt možno dosiahnúť aj bez použitia chemických čistiacich prostriedkov. Útierky jednoducho, opakovane a prvotriedne fungujú v čom sa značne odlišujú od konkurenčných a komerčných značiek.


Vlastnosti utierky z mikrovlákna sú navrhnuté na konkrétny účel, čím sa spoločnosť MiKROFiT odlišuje od ostatných poskytovateľov mikrovláknových produktov. Dokážeme vyrobiť  špeciálnu mikrovláknovú utierku s presnými parametrami podľa Vašich požiadaviek na splnenie aj tej najnáročnejšej úlohy v každom odvetví.
MiKROFIT dokonale spĺňa potrebné normy vďaka čomu sme v automobilovom a výrobnom priemysle dlhoročným a spoľahlivým partnerom.