HI-TECH FINISHING CLOTH - Rozlešťovacie mikrovlákno

Kód: 207
€11,50 / ks €9,58 bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
22.5.2024

Mikrovlákno určené pre zalešťovanie pasty alebo vosku pre dokonalý povrch.

Detailné informácie

Podrobný popis

Kvalitný produkt by sa mal používať iba s kvalitnými doplnkami. Pracujú spolu v harmónii aby vytvorili dokonalý výsledok. Autoglym  Hi-Tech Finishing Cloth obsahuje starostlivo vyberané mikrovlákna, ktoré zvyšujú účinok mnohých Autoglym produktov. Utierka je výborná k zalešťovaniu povrchov do vysokého lesku. Preložte si ho na štvrtiny a získate 4 čisté povrchy vhodné na “buffovanie“, teda zalešťovanie. Výborná absorpčná schopnosť materiálu v kombinácii s veľmi hladkým pohybom vám vašu prácu uľahčia ešte viac. A Môže sa ním aplikovať a zaleštiť Autoglym  Car Glass Polish.

 

AUTOGLYM - Prémiová Britská časom overená prémiova značka autokozmetiky (od roku 1965)

Autoglym je Britský výrobca prémiovej autokozmetiky s históriou od roku 1965, ktoré sa predávajú vo viac ako 45 krajinách. Produkty Autoglym používajú výrobcovia vozidiel, distribútori, lakovne, profesionálni predajcovia a dopravcovia. Produktová rada sa skladá z exteriéru (podvozok, karoséria, kolesá), výrobkov na ošetrovanie interiéru a skla. Autoglym má technické osvedčenie od popredných automobilových vyrobcov a je tou najlepšou voľbou pre Vaše auto.


  14 dní na vrátenie tovaru

  Skvelé ceny

  Doručenie do 24h

Všetok tovar skaldom

Navod

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Autoglym je Britský výrobca prémiovej autokozmetiky s históriou od roku 1965, ktoré sa predávajú vo viac ako 45 krajinách. Produkty Autoglym používajú výrobcovia vozidiel, distribútori, lakovne, profesionálni predajcovia a dopravcovia. Produktová rada sa skladá z exteriéru (podvozok, karoséria, kolesá), výrobkov na ošetrovanie interiéru a skla.