Polar Blaster

Kód: 872
Novinka Tip
Značka: AUTOGLYM
€68,90 / ks €57,42 bez DPH €68,90 / 1 ks
Skladom
Môžeme doručiť do:
22.5.2024

Polar Balster je výborný napeňovač navrhnutý pre produkty Polar Serie od Autoglym pre vapky Kärcher K-series.

Detailné informácie

Podrobný popis

Polar Balster je špeciálne navrhnutý napeňovač pre Seriu Polar (Polar Blast, Polar Wash a Polar Seal) s koncovkou na všetky vapky Kärcher K-series. Polar Blaster spolu s Polar Blast vytvorí trvácu a hustú penu. Ideálnu penu spraví aj pre ďalšie čistenie s Polar Wash a na záver vytvorí perfektnú konzistentnú aplikáciu hydrofóbneho Polar Seal. Preto môžete rýchlo, efektívne a bezpečne, predumyť, umyť a ochrániť vaše vozidlo v troch krokoch bez potreby ďaľšieho vybavenia.

Návod na použitie Polar Blaster:

- Zrieďťe produkt podľa odporúčaného riedenia. Môžete využiť mierku uvedenú na nádobe Polar Blaster alebo (aplikovať nasledovné odporúčané riedenie:

Polar Blast 1:5 dielom vody, Polar Wash 1:1 dielu vody; Polar Seal 40ml na 200ml vody;)
- Naskrutkujte hlavu napeňovača na nádobu a napojte Polar Blaster na pištoľ tlakového čističa Kärcher K-series.
- Vyskúšajte si napeňovanie smerom k podlahe stlačením pištole tlakového čističa.
- Hustotu napeňovania regulujete s otočným ovládačom na vrchu napeňovarča a tryskou sa nastavuje veľkosť šírky napeňovania.
- Po každej aplikácii produktu vypláchnite nádobu napeňovača čistou vodou.
- Po skončení práce prepláchnite nádobu napeňovača aj trisku čistou vodou

 

AUTOGLYM - Prémiová Britská časom overená prémiova značka autokozmetiky (od roku 1965)

Autoglym je Britský výrobca prémiovej autokozmetiky s históriou od roku 1965, ktoré sa predávajú vo viac ako 45 krajinách. Produkty Autoglym používajú výrobcovia vozidiel, distribútori, lakovne, profesionálni predajcovia a dopravcovia. Produktová rada sa skladá z exteriéru (podvozok, karoséria, kolesá), výrobkov na ošetrovanie interiéru a skla. Autoglym má technické osvedčenie od popredných automobilových vyrobcov a je tou najlepšou voľbou pre Vaše auto.


  14 dní na vrátenie tovaru

  Skvelé ceny

  Doručenie do 24h

Všetok tovar skaldom

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Autoglym je Britský výrobca prémiovej autokozmetiky s históriou od roku 1965, ktoré sa predávajú vo viac ako 45 krajinách. Produkty Autoglym používajú výrobcovia vozidiel, distribútori, lakovne, profesionálni predajcovia a dopravcovia. Produktová rada sa skladá z exteriéru (podvozok, karoséria, kolesá), výrobkov na ošetrovanie interiéru a skla.