Koch Chemie Kunststoff Färber schwarz - Farba na plast čierna 250ml

Kód: 1489
€36,80 / ks €30,67 bez DPH €36,80 / 250 ml
Skladom
Môžeme doručiť do:
18.6.2024

Vode odolné farbivo na opätovné zafarbenie vyblednutých alebo zvetraných plastových častí v exteriéri vozidla.

Detailné informácie

Podrobný popis

Koch Chemie Kunststoff Färber schwarz, farba na plast čierna 250ml je farbivo, ktoré impregnuje a stará sa o ošetrované exteriérové plasty.  Má vynikajúce krycie vlastnosti a  vysokú odolnosť a preto vyblednuté plasty budú žiariť ako nové. 


Použitie:

  • automobily
  • úžitkové vozidlá

 

 

Sada obsahuje:

  • farba na exteriérové plasty 250ml
  • hubka na nanášanie farby

 

Návod na použitie:

  1. Dôkladne vyčistite plast od akejkoľvek nečistoty, mastnoty, zvyškov vosku atď.
  2. Ochráňte maskovacou páskou všetky časti, ktoré nie je potrebné ošetriť.
  3. Pri izbovej teplote naneste tenkú vrstvu, jemne navlhčenou špongiou.
  4. Opakovať ak je to nevyhnutné. Po cca. 1 hodine.
  5. Úplná odolnosť po cca. 1 týždni.

 

Upozornenie:
Pred použitím skontrolujte vhodnosť a kompatibilitu. Nie je odolný voči slanej vode.

 

Tip: Pred aplikaciou dobre prekryte (maskovacou páskou) miesta , ktoré maju ostat v povodnej farbe. 

 

Koch-Chemie je výrobca a dodávateľ čistiacej chémie a autokozmetiky od roku 1968. Neustálym zlepšovaním, vlastným vývojom a výskumom sa dopracovala k výrobkom excelentnej kvality vhodnej pre profesionálov, ale aj pre znalých hobby nadšencov.

Nemecká kvalita a ekologické štandardy sú samozrejme prioritou. V ponuke sa nachádza celé portfólio výrobkov pre automobilový priemysel. Vďaka vlastnému dlhoročnému výskumu patrí značka Koch-Chemie ku špičke v obore. Najvyššími prioritami Koch-Chemie su kvalita, sociálne a ekologické štandardy. Preto sa používajú tenzidy z trvale udržateľných surovín a sú ľahko biologicky odbúrateľné.

Značka Koch-Chemie je dodávateľom pre značky ako Jaguár, Mercedes - Benz, Audi a BMW. A preto mnohé autosalóny, umývacie linky a priemyselné podniky oreferujú práve značku Koch-Chemie. 

 

  14 dní na vrátenie tovaru

  Skvelé ceny

  Doručenie do 24h

Všetok tovar skaldom

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Koch-Chemie je výrobca a dodávateľ čistiacej chémie a autokozmetiky od roku 1968. Neustálym zlepšovaním, vlastným vývojom a výskumom sa dopracovala k výrobkom excelentnej kvality vhodnej pre profesionálov, ale aj pre znalých hobby nadšencov. 

Nemecká kvalita a ekologické štandardy sú samozrejme prioritou. V ponuke sa nachádza celé portfólio výrobkov pre automobilový priemysel. Vďaka vlastnému dlhoročnému výskumu patrí značka Koch-Chemie ku špičke v obore. Najvyššími prioritami Koch-Chemie su kvalita, sociálne a ekologické štandardy. Preto sa používajú sa tenzidy z trvale udržateľných surovín a sú ľahko biologicky odbúrateľné.

Značka Koch-Chemie je dodávateľom pre značky ako Jaguár, Mercedes - Benz, Audi a BMW. A preto mnohé autosalóny, umývacie linky a priemyselné podniky poreferujú práve značku Koch-Chemie.