Koch Chemie NanoMagicPlastCare 500ml - Prípravok na ošetrenie plastov, vonkajšie použitie

Kód: 582
€17,10 / ks €14,25 bez DPH €17,10 / 500 ml
Skladom
Môžeme doručiť do:
23.7.2024

Ošetruje a chráni všetky plastové diely v exteriéri vozidla (lišty, gumy, atď.) Ošetrené súčasti budú vyzerať ako nové a budú chránené pred škodlivými vplyvmi životného prostredia.

Detailné informácie

Podrobný popis

Koch Chemie NanoMagicPlastCare 500 ML - prípravok na ošetrenie plastov, vonkajšie použitie

 

  • Hĺbkové ošetrenie vonkajších plastov.
  • Jednoduché nanášanie, dlhodobá účinnosť.
  • Šetrný k laku, sklu či plastu.
  • Zanecháva lesklý povrch.
  • Dodanie do 24h pre objednávky prijaté do 14h.

 

Zaslúžili by si exteriérové lišty, gumy či plasty na vašom aute novú vzpruhu? Ak áno, vyskúšajte prémiový prípravok, ktorý ich zaručene revitalizuje a preberie k životu - Koch Chemie NanoMagicPlastCare. Po použití tohto prípravku budú všetky plastové diely v exteriéri vášho auta vyzerať ako nové a súčasne budú dlhodobo chránené pred náročnými poveternostnými vplyvmi počasia. Môžete ho použiť aj na plastové časti motorového priestoru či pneumatiky.

 

Objem:  500 ML

 

Spotreba: Na jedno ošetrenie automobilu potrebujete približne 50 ML.

 

Upozornenie:

Nenanašajte na povrchy pri ktorých je potrebné sa vyhnúť klzkosti.

Na gumové rohože pouzite príravok Gummifix

 

Návod na použitie:

  1. Prípravok nastriekajte na čistý aplikátor .
  2. Rovnomerne ho nanášajte na vopred vyčistený a suchý povrch.
  3. Nechajte ho uschnúť.
  4. Ak je to potrebné, doleštite mikrovláknovou útierkou.

 

Koch-Chemie je výrobca a dodávateľ čistiacej chémie a autokozmetiky od roku 1968. Neustálym zlepšovaním, vlastným vývojom a výskumom sa dopracovala k výrobkom excelentnej kvality vhodnej pre profesionálov, ale aj pre znalých hobby nadšencov.

Nemecká kvalita a ekologické štandardy sú samozrejme prioritou. V ponuke sa nachádza celé portfólio výrobkov pre automobilový priemysel. Vďaka vlastnému dlhoročnému výskumu patrí značka Koch-Chemie ku špičke v obore. Najvyššími prioritami Koch-Chemie su kvalita, sociálne a ekologické štandardy. Preto sa používajú tenzidy z trvale udržateľných surovín a sú ľahko biologicky odbúrateľné.

Značka Koch-Chemie je dodávateľom pre značky ako Jaguár, Mercedes - Benz, Audi a BMW. A preto mnohé autosalóny, umývacie linky a priemyselné podniky oreferujú práve značku Koch-Chemie. 

 

  14 dní na vrátenie tovaru

  Skvelé ceny

  Doručenie do 24h

Všetok tovar skaldom

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Koch-Chemie je výrobca a dodávateľ čistiacej chémie a autokozmetiky od roku 1968. Neustálym zlepšovaním, vlastným vývojom a výskumom sa dopracovala k výrobkom excelentnej kvality vhodnej pre profesionálov, ale aj pre znalých hobby nadšencov. 

Nemecká kvalita a ekologické štandardy sú samozrejme prioritou. V ponuke sa nachádza celé portfólio výrobkov pre automobilový priemysel. Vďaka vlastnému dlhoročnému výskumu patrí značka Koch-Chemie ku špičke v obore. Najvyššími prioritami Koch-Chemie su kvalita, sociálne a ekologické štandardy. Preto sa používajú sa tenzidy z trvale udržateľných surovín a sú ľahko biologicky odbúrateľné.

Značka Koch-Chemie je dodávateľom pre značky ako Jaguár, Mercedes - Benz, Audi a BMW. A preto mnohé autosalóny, umývacie linky a priemyselné podniky poreferujú práve značku Koch-Chemie.