WHEEL CLEANING MOUSSE

Kód: 474
€22 / ks €18,33 bez DPH €22 / 450 ml
Skladom
Môžeme doručiť do:
16.4.2024

Wheel Cleaning Mousse je bezpečný a efektívny čistič diskov, ktorý vďaka hustej pene obalí celých povrch disku a zabezpečí jeho kompletné pokrytie. 

Detailné informácie

Podrobný popis

pH neutrálny čistič, ktorý vďaka pene obalí kontúry disku a zabezpečí jeho kompletné pokrytie. Tiež sa dostane do ťažko dostupných miest vášho disku a šetrne ich vyčistí. Technológia Meniaca Farbu zmení farbu peny do červena akonáhle začne reagovať s brzdným prachom. Wheel Cleaning Mousse je pH neutrálny a bezpečný pre typy diskov a povrchov a bezpečný pre chrómové, viacdielne a lakované disky, za predpokladu, že budú dodržiavané inštrukcie od výrobcu. Má osviežujúcu vôňu citrónovej limonády.

Wheel Cleaning Mousse je bezpečný pre všetky typy diskov. Toto balenie by malo vystačiť na vyčistenie stredne veľkej sady štyroch diskov aspoň štyri krát.

Aký je rozdiel medzi jednotlivými čističmi diskkov?

Clean Wheels je náš najsilnejší čistič diskov a je ideálny pre odstránenie špiny zo silne znečistených kolies. Je založený na báze kyseliny.

Custom Wheel Cleaner je bezpečnejší čistič určený pre špeciálny typy diskov a povrchov. Neobsahuje kyselinu.

Wheel Cleaning Mousse je pH neutrálny a bezpečný na všetky typy fabrických diskov vrátane typov Alocoa a Durabrite. Hlavný rozdiel je v pene, ktorá sa obalí celý disk a Technológii Meniacej Farbu. Obe uľahčujú užívateľovi prácu.

 

AUTOGLYM - Prémiová Britská časom overená prémiova značka autokozmetiky (od roku 1965)

Autoglym je Britský výrobca prémiovej autokozmetiky s históriou od roku 1965, ktoré sa predávajú vo viac ako 45 krajinách. Produkty Autoglym používajú výrobcovia vozidiel, distribútori, lakovne, profesionálni predajcovia a dopravcovia. Produktová rada sa skladá z exteriéru (podvozok, karoséria, kolesá), výrobkov na ošetrovanie interiéru a skla. Autoglym má technické osvedčenie od popredných automobilových vyrobcov a je tou najlepšou voľbou pre Vaše auto.


  14 dní na vrátenie tovaru

  Skvelé ceny

  Doručenie do 24h

Všetok tovar skaldom

Navod

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Autoglym je Britský výrobca prémiovej autokozmetiky s históriou od roku 1965, ktoré sa predávajú vo viac ako 45 krajinách. Produkty Autoglym používajú výrobcovia vozidiel, distribútori, lakovne, profesionálni predajcovia a dopravcovia. Produktová rada sa skladá z exteriéru (podvozok, karoséria, kolesá), výrobkov na ošetrovanie interiéru a skla.