PAINT RENOVATOR 325 ml - Renovátor laku

Kód: 150
€13,40 / ks €11,17 bez DPH €13,40 / 325 ml
Skladom
Môžeme doručiť do:
23.7.2024

Pokiaľ potrebujete opraviť lak od škrabancov, poslúži Vám Autoglym Paint Renovator, ktorý obsahuje neskutočne rýchlo účinnú brúsnu a leštiacu hmotu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Aj najopatrnejšiemu majiteľovi auta sa stane že sa mu na karosérii objaví škrabanec. Pokiaľ máte na laku škrabanec, vozidlo umyte a použite leštiacu pastu Autoglym Super Resin Polish na poškodenú oblasť. Používanie zdrsnených leštidiel na laky vozidiel by ste mali obmedziť iba ku oprave určitých problematických častí, napríklad škrabancov alebo oxidácie. Skúste vždy najprv použiť leštidlo Autoglym Super Resin Polish, ktorý môže tieto problematické časti opraviť aj bez nevratného odstránenia laku. Pokiaľ však vyžadujete dodatočný zásah, poslúži Autoglym Paint Renovator, ktorý obsahuje rýchlo účinnú brúsnu a leštiacu hmotu, avšak len tam, kde potrebujete. Prípravok neobsahuje silikón a odstráni všetky ľahké škrabance a oxidáciu. Plochy zasiahnutého laku by ste potom mali preleštiť pomocou leštidla Autoglym Super Resin alebo Ultra Deep Shine, ktorý obnoví konečný lesk a ochranu.

Odporúčame ho nanášať ručne a nie strojovo. Vyhnite sa nelakovaným častiam vozidla.

Tip: Pokiaľ je váš škrabanec tak hlboký že je vidieť kov alebo základnú farbu, budete musieť oblasť prelakovať aby sa tam nezačala tvoriť hrdza.

 

AUTOGLYM - Prémiová Britská časom overená prémiova značka autokozmetiky (od roku 1965)

Autoglym je Britský výrobca prémiovej autokozmetiky s históriou od roku 1965, ktoré sa predávajú vo viac ako 45 krajinách. Produkty Autoglym používajú výrobcovia vozidiel, distribútori, lakovne, profesionálni predajcovia a dopravcovia. Produktová rada sa skladá z exteriéru (podvozok, karoséria, kolesá), výrobkov na ošetrovanie interiéru a skla. Autoglym má technické osvedčenie od popredných automobilových vyrobcov a je tou najlepšou voľbou pre Vaše auto.


  14 dní na vrátenie tovaru

  Skvelé ceny

  Doručenie do 24h

Všetok tovar skaldom

Navod

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Autoglym je Britský výrobca prémiovej autokozmetiky s históriou od roku 1965, ktoré sa predávajú vo viac ako 45 krajinách. Produkty Autoglym používajú výrobcovia vozidiel, distribútori, lakovne, profesionálni predajcovia a dopravcovia. Produktová rada sa skladá z exteriéru (podvozok, karoséria, kolesá), výrobkov na ošetrovanie interiéru a skla.