ULTRA DEEP SHINE 500 ml - Leštiaca pasta na tmavé farby

Kód: 66
€22,19 / ks €18,49 bez DPH €22,19 / 500 ml
Skladom
Môžeme doručiť do:
30.11.2021

Leštiaca pasta určená špeciálne pre tmavé farby, odstraňuje jemné škrabance, hologramy a oxidáciu aby zanechala vašu karosériu jemnú a lesklú vďaka zvýrazneniu hĺbky lesku.

Detailné informácie

Podrobný popis

Pravidelné jemné leštenie odstráni nečistoty, ktoré môžu poškodiť povrch vozidla, a zaistí pevný a hladký ochranný štít, ochraňujúci drahý náter pred poveternostnými vplyvmi. Medzinárodné vyhlásené leštidlo Autoglym Ultra Deep Shine je kombinácia čistidla, leštidla a ochranného vosku. Jeho použitie je jednoduché, je možné ho nanášať na všetky tmavé farebné odtiene nových, aj stredne starých automobilov, vrátane metalíz, ochranných lakov a krycích náterov na vodnej báze. Leštidlo Autoglym Ultra Deep Shine obsahuje nízko molekulárnu živicu, ktorá zaisťuje výnimočný kozmetický efekt a výdatnú ochranu proti bežným poveternostným vplyvom. 

Tip:Lak pred použitím je vhodné vyčistiť clayom. Pre dlhodobú ochranu odporúčame povrch ošetriť následné prípravkom Extra Gloss Protection. Aplikujte panel po panely, nechajte uschnúť a ihneď zaleštite.

 

Navod

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Autoglym je Britský výrobca prémiovej autokozmetiky s históriou od roku 1965, ktoré sa predávajú vo viac ako 45 krajinách. Produkty Autoglym používajú výrobcovia vozidiel, distribútori, lakovne, profesionálni predajcovia a dopravcovia. Produktová rada sa skladá z exteriéru (podvozok, karoséria, kolesá), výrobkov na ošetrovanie interiéru a skla.