Bird Dropping Wipes 10ks - Utierky na vtáčí trus

Kód: 1286
Novinka
Značka: AUTOGLYM
€10 / ks €8,33 bez DPH €1 / 1 ks
Skladom
Môžeme doručiť do:
16.4.2024

Jednorázové útierky Autoglym na rýchle a pohodlné odstránenie vtáčieho trusu z karosérie.

Detailné informácie

Podrobný popis

Jednorázové útierky na rýchle odstránenie vtáčieho trusu z karosérie v prípade, že ste na cestách a nemáte prístup k vode.

Vtáčí trus je agresívny voči laku a práve preto je dôležité čo najskôr ho odstrániť. Trus agresívne pôsobí na lak a spôsobuje poškodenia na laku. Preto ho treba čo najskor odstránit čistou vodou so šampónom alebo zotrieť útierkami Autoglym Bird Dropping Wipes. 

Použitie:

-  položte handričku na trus a nechajte pár sekúnd pôsobiť.

- trus zmäkne a môžete ho pohodlne zotrieť 

- hotovo, v prípade potreby miesto na karosérii dočistite po príchode prípravkom Rapid Detailerom alebo okná Fast Glassom

 

Autoglym Bird Dropping Wipes je možné používať na všetky typy povrchov, vrátane skla. 

Balenie: 10ks 

 

AUTOGLYM - Prémiová Britská časom overená prémiova značka autokozmetiky (od roku 1965)

Autoglym je Britský výrobca prémiovej autokozmetiky s históriou od roku 1965, ktoré sa predávajú vo viac ako 45 krajinách. Produkty Autoglym používajú výrobcovia vozidiel, distribútori, lakovne, profesionálni predajcovia a dopravcovia. Produktová rada sa skladá z exteriéru (podvozok, karoséria, kolesá), výrobkov na ošetrovanie interiéru a skla. Autoglym má technické osvedčenie od popredných automobilových vyrobcov a je tou najlepšou voľbou pre Vaše auto.


  14 dní na vrátenie tovaru

  Skvelé ceny

  Doručenie do 24h

Všetok tovar skaldom

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Autoglym je Britský výrobca prémiovej autokozmetiky s históriou od roku 1965, ktoré sa predávajú vo viac ako 45 krajinách. Produkty Autoglym používajú výrobcovia vozidiel, distribútori, lakovne, profesionálni predajcovia a dopravcovia. Produktová rada sa skladá z exteriéru (podvozok, karoséria, kolesá), výrobkov na ošetrovanie interiéru a skla.