Mikrovlaknova Hubka - drsná

Kód: 1630
€3 / ks €2,50 bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
23.7.2024

Špeciálna drsná mikrovláknová hubka na čistenie interiéru automobilu. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Podrobný popis: 

Univerzálna mikrovláknová hubka ktorá je z jednej strany drsná a s druhej jemná. Je určená na rôzne povrchy ako lakované a nelakované diely karosérie, sklo a plasty.

Použitie:

  • odstraňovanie nečistôt
  • odstraňovanie prachu a mastnoty
  • autoumývarne a domácnosti
  • na opakované použitie

 

Vlastnosti:

  • elektrostatický účinok (priťahuje prachové čiastočky)
  • nepúšťa vlákna 
  • nezanecháva čmuhy

 

Farba: Modrá

Rozmer: 10 x 12 x 2,5 cm

Zloženie: 70% polyester, 30% polyamid

Štruktúra: Osnový úplet

Vlákno: 0,1-0,2D mikrovlákno klinového tvaru

Množstvo: 1ks

 

TIP: Milrovláknovú útierku je možné opakovane prať v čistej vode ručne, alebo v práčke s pridaním tekutého pracieho prášku bez aviváže.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

MiKROFiT mikrovláknové utierky majú vyššiu účinnosť, efektívnejšie odstraňuje nečistoty, nezanechávajú vlákna a sajú tekutiny lepšie ako najznámejšie mikrovláknové utierky. Utierky je možné niekoľkokrát vyprať bez zmeny ich vlastností a účinný čistiaci efekt možno dosiahnúť aj bez použitia chemických čistiacich prostriedkov. Útierky jednoducho, opakovane a prvotriedne fungujú v čom sa značne odlišujú od konkurenčných a komerčných značiek.


Vlastnosti utierky z mikrovlákna sú navrhnuté na konkrétny účel, čím sa spoločnosť MiKROFiT odlišuje od ostatných poskytovateľov mikrovláknových produktov. Dokážeme vyrobiť  špeciálnu mikrovláknovú utierku s presnými parametrami podľa Vašich požiadaviek na splnenie aj tej najnáročnejšej úlohy v každom odvetví.
MiKROFIT dokonale spĺňa potrebné normy vďaka čomu sme v automobilovom a výrobnom priemysle dlhoročným a spoľahlivým partnerom.