Koch Chemie Protectleathercare 500ml - Prostriedok na ošetrenie kože

Kód: 588
€15,90 / ks €13,25 bez DPH €15,90 / 500 ml
Skladom
Môžeme doručiť do:
18.6.2024

Vysoko kvalitná emulzia na ošetrenie kožených dielov. Osvieži farby, vytvorí hladký povrch a zintenzívni nezameniteľnú vôňu kože. Poskytne všetkým druhom kože nutné ošetrenie a vláčnosť.

Detailné informácie

Podrobný popis

Koch Chemie ProtectLeatherCare 500 ML - prostriedok na ošetrenie kože

 

  • Na všetky druhy kože(okrem alkantry).
  • Osvieži farbu, vytvorí hladký povrch.
  • Dodá vôňu.
  • Dodanie do 24h pre objednávky prijaté do 14h.

 

O koži v interiéri auta sa už popísalo veľmi veľa. Je však pravdou, že bez patričnej starostlivosti stráca svoju elasticitu, môže popraskať a rovnako postupne vybledne. Všetky tieto problémy však viete ľahko vyriešiť. Stačí na pravidelnej báze aplikovať prostriedok na ošetrenie kože Koch Chemie ProtectLeatherCare. Prípravok obsahuje vysoko kvalitnú emulziu, ktorá osvieži zájdené farby na koži, vytvorí hladký povrch tak, aby bola opäť vláčna na dotyk. Prídavkom je nezameniteľná vôňa, ktorú opäť budete cítiť zakaždým, keď sa posadíte do auta.

 

Objem:  500 ML

 

Spotreba: na jedno ošetrenie vozidla potrebujete približne 70 ML prípravku.

 

Upozornenie:

Pred použitím vyskúšajte prípravok na málo viditeľnom mieste.

 

Návod na použitie:

  1. Pred použitím prípravok dôkladne pretrepte.
  2. Pomocou mäkkej utierky, alebo aplikátora ho naneste v rovnomernej a tenkej vrstve na kožu.
  3. Nechajte chvíľu pôsobiť a následne doleštite mikrovláknovou utierkou.

 

 

Koch-Chemie je výrobca a dodávateľ čistiacej chémie a autokozmetiky od roku 1968. Neustálym zlepšovaním, vlastným vývojom a výskumom sa dopracovala k výrobkom excelentnej kvality vhodnej pre profesionálov, ale aj pre znalých hobby nadšencov.

Nemecká kvalita a ekologické štandardy sú samozrejme prioritou. V ponuke sa nachádza celé portfólio výrobkov pre automobilový priemysel. Vďaka vlastnému dlhoročnému výskumu patrí značka Koch-Chemie ku špičke v obore. Najvyššími prioritami Koch-Chemie su kvalita, sociálne a ekologické štandardy. Preto sa používajú tenzidy z trvale udržateľných surovín a sú ľahko biologicky odbúrateľné.

Značka Koch-Chemie je dodávateľom pre značky ako Jaguár, Mercedes - Benz, Audi a BMW. A preto mnohé autosalóny, umývacie linky a priemyselné podniky oreferujú práve značku Koch-Chemie. 

 

  14 dní na vrátenie tovaru

  Skvelé ceny

  Doručenie do 24h

Všetok tovar skaldom

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Koch-Chemie je výrobca a dodávateľ čistiacej chémie a autokozmetiky od roku 1968. Neustálym zlepšovaním, vlastným vývojom a výskumom sa dopracovala k výrobkom excelentnej kvality vhodnej pre profesionálov, ale aj pre znalých hobby nadšencov. 

Nemecká kvalita a ekologické štandardy sú samozrejme prioritou. V ponuke sa nachádza celé portfólio výrobkov pre automobilový priemysel. Vďaka vlastnému dlhoročnému výskumu patrí značka Koch-Chemie ku špičke v obore. Najvyššími prioritami Koch-Chemie su kvalita, sociálne a ekologické štandardy. Preto sa používajú sa tenzidy z trvale udržateľných surovín a sú ľahko biologicky odbúrateľné.

Značka Koch-Chemie je dodávateľom pre značky ako Jaguár, Mercedes - Benz, Audi a BMW. A preto mnohé autosalóny, umývacie linky a priemyselné podniky poreferujú práve značku Koch-Chemie.