LEATHER CARE BALM 500 ml - Balzam na kožu

Kód: 117
€18,49 / ks €15,41 bez DPH €18,49 / 500 ml
Skladom
Môžeme doručiť do:
23.10.2020

Autoglym Leather Care Balm je prípravok obsahujúci oleje a impregnačné látky, ktoré dokážu šetrne ale pritom účinne ochrániť kožu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Extrémne horúce a studené počasie spolu s klimatizáciou môžu zanechať stopy na vašom koženom interiéri. Aj keď sú kožené interiéri navhrnuté aby dlho vydržali, môžu sa časom vysušiť a popraskať. Autoglym Leather Care Balm vďaka svojmu zloženiu zanechá kožu ochránenú a prirodzene matnú.Bezpečne namiešaná pH neutrálna emulzia obsahujúca, kondicionéry a prírodné oleje, ktoré chránia a vyživujú kožu automobilu.

Aplikujte Autoglym Leather Care Balm spolu s Autoglym Leather Cleaner dvakrát ročne. V teplejších klimatických podmienkach by ste mali Autoglym Leather Care Balm aplikovať častejšie.

Tip:Vyčistíte kožu prípravkom Autoglym Leather Cleaner a nechajte kožu vyschnúť. Aplikujte prípravok na mikrovlákno alebo aplikator a rovnomerne natrite kožu. Nechajte pôsobiť niekoľko minút. Potom rýchlymi pohybmi suchým a čistým mikrovláknom vytrite kožu od zvyškov prípravku pre dosiahnutie matného vzhľadu.

Navod

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Autoglym je Britský výrobca prémiovej autokozmetiky s históriou od roku 1965, ktoré sa predávajú vo viac ako 45 krajinách. Produkty Autoglym používajú výrobcovia vozidiel, distribútori, lakovne, profesionálni predajcovia a dopravcovia. Produktová rada sa skladá z exteriéru (podvozok, karoséria, kolesá), výrobkov na ošetrovanie interiéru a skla.