LEATHER CLEANER 500 ml - Čistič na kožu

Kód: 114
€12,99 / ks €10,83 bez DPH €12,99 / 500 ml
Skladom
Môžeme doručiť do:
27.10.2020

Leather Cleaner je veľmi účinný, ale zároveň šetrný čistič pre všetky druhy kože. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Koža si vyžaduje mimoriadnu starostlivosť a špeciálne produkty čo udržia tento chemicky citlivý materiál v perfektnej kondícií. Autoglym Leather Cleaner vám neprinesie lesk ale naopak zanechá kožu prirodzene matnú. Neobsahuje silikóny ani iné látky, ktoré by mohli poškodiť materiál.Čistí kožu do hĺbky, ale pritom nenarušuje štruktúru ani farebnú stálosť kože. pH neutrálny čistič kože, ktorý rýchlo a bezpečne vyčistí všetky druhy kože a kožené povrchy.

Tip: Starostlivosť o kožu je jednoduchá, 1. krok je kožu vyčistiť a 2. krok je kožu ochrániť. Záhyby kože najprv vysajte a kožu očistite vlhkou utierkou od voľnej špiny. Aplikujte prípravok na čistenú plochu a jemnou kefkou zapracujte do povrchu, nechajte pôsobiť pár minút a vlhkou utierkou zotrite čistenú plochu vždy čistou stranou utierky a vždy jedným smerom. Ak je koža vyčistená použite ochranu pomocou Autoglym Leather Care Balm.

Navod

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Autoglym je Britský výrobca prémiovej autokozmetiky s históriou od roku 1965, ktoré sa predávajú vo viac ako 45 krajinách. Produkty Autoglym používajú výrobcovia vozidiel, distribútori, lakovne, profesionálni predajcovia a dopravcovia. Produktová rada sa skladá z exteriéru (podvozok, karoséria, kolesá), výrobkov na ošetrovanie interiéru a skla.