ULTRA HIGH DEFINITION WAX - UHD vosk

Kód: 78
Akcia Tip
Značka: AUTOGLYM
€74,99 / ks €62,49 bez DPH €74,99 / 120 g
Skladom
Môžeme doručiť do:
18.6.2024

Náš najlepší vosk je teraz ešte lepší. Pre dokonalý zrkadlový lesk, viac detailov, hĺbku a trvácnosť.

Detailné informácie

Podrobný popis

AUTOGLYM ULTRA HIGH DEFINITION WAX - UHD vosk

 • Prémiový karnaubský vosk.
 • Zrkadlový lesk vašej karosérie.
 • Poskytuje 6 mesačnú ochranu vášmu laku.
 • Doručenie do 24h pre objednávky prijaté do 14h.

 

Prémiová sada pre všetkých, ktorý chcú bezchybný výzor svojho auta. Nablýskané auto je totiž výkladnou skriňou každého svojho majiteľa. S karnaubským finálnym voskom dosiahnete na kapote svojho auta skutočný hlboký a zrkadlový lesk. Môže za to unikátna kombinácia karnauby, mikrokryštalických častíc, vosku, nasýtených uhľovodíkov a olejov. Použiť Autoglym Ultra High Definition Wax - UHD vosk na svoje auto sa nemusíte vôbec báť. Neobsahuje totiž žiadne brúsne časti.

Používanie tohto vosku garantuje dlhotrvajúcu ochranu proti vonkajším nečistotám. Či už je to cestná soľ, saponáty, UV žiarenie, kyslý dážď alebo priemyselný prach.

 

Vlastnosti:

 • Dlhá životnosť – na navoskovanie vozidla spotrebujete iba malú časť prípravku. Jedno balenie môžete použiť až na 50 vozidiel. Vosk nemá expiračnú dobu a tak ho môžete používať celé roky.
 • Jednoduché použitie – sada obsahuje ergonomický aplikátor s ktorým je nanesenie vosku veľmi jednoduchou záležitosťou.
 • Dlhodobý efekt – okrem toho, že vám sada vydrží dlhé obdobie, určite oceníte aj to, že na aute zabezpečuje dlhodobý zrkadlový efekt. Na aute vám vydrží vosk až 50 umytí pH neutrálnym autošampónom.
 • Originálne zloženie – vosk neobsahuje žiadne abrazívne častice, vodu ani emulgátory.
 • Príjemná vôňa.

 

Návod na použitie:  

 1. Svetlou stranou aplikátora naberte vosk z nádoby pootočenim o 1/4otáčky. Naneste vosk na suchý a čistý lak na povrch auta. Kruhovými pohybmi vytvorte z vosku tenkú a rovnomernú vrstvu.
 2. Nenanášajte hrubú vrstvu vosku. Tá by mohla byť totiž ťažšie rozleštiteľná. Nevoskujte žiadne gumové a plastové nelakované diely.
 3. Nechajte vosk na laku zaschnúť (približne 10-15 minút).
 4. Vyleštite navoskovaný povrch mikrovláknovou utierkou.

 

Náš tip:

Neodporúčame použitie Ultra High Definition Wax po aplikovaní Ultra Deep Shine, rovnako ani po použití Extra Gloss Protection. 

Pred aplikáciou odporúčame vyčistit lak a spraviť chemicku dekontamináciu Magmou, ak je potrebné aj mechanicku dekontamináciu clayom a odstrániť z laku a asfalt a živicu a idealne ako podklad použiť Super Resin Polish

 

Pozrite si:  videonávod ako použiť Autoglym Ultra Definition Wax - UHD vosk.

https://www.youtube.com/watch?v=frWwYK6KdiY&ab_channel=AutoglymUK

 

AUTOGLYM - Prémiová Britská časom overená prémiova značka autokozmetiky (od roku 1965)

Autoglym je Britský výrobca prémiovej autokozmetiky s históriou od roku 1965, ktoré sa predávajú vo viac ako 45 krajinách. Produkty Autoglym používajú výrobcovia vozidiel, distribútori, lakovne, profesionálni predajcovia a dopravcovia. Produktová rada sa skladá z exteriéru (podvozok, karoséria, kolesá), výrobkov na ošetrovanie interiéru a skla. Autoglym má technické osvedčenie od popredných automobilových vyrobcov a je tou najlepšou voľbou pre Vaše auto.


  14 dní na vrátenie tovaru

  Skvelé ceny

  Doručenie do 24h

Všetok tovar skaldom

Navod

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Autoglym je Britský výrobca prémiovej autokozmetiky s históriou od roku 1965, ktoré sa predávajú vo viac ako 45 krajinách. Produkty Autoglym používajú výrobcovia vozidiel, distribútori, lakovne, profesionálni predajcovia a dopravcovia. Produktová rada sa skladá z exteriéru (podvozok, karoséria, kolesá), výrobkov na ošetrovanie interiéru a skla.