Mikrovláknová utierka ULTRA jemná 520gsm

Kód: 901
€5,90 / ks €4,92 bez DPH €5,90 / 1 ks
Skladom
Môžeme doručiť do:
13.4.2021

Ultra jemná mikrovláknová utierka 520gsm vhodná na dokonalé leštenie a finišovacie práce nielen v exteriéri.  

Detailné informácie

Podrobný popis

Nahusto prešívané mikrovlákno s dlhým vlasom určené na dokonalé doleštenie povrchov ako lakované diely karosérie a plasty. Praktickým rozmerom 40x40 patrí medzi najobľúbenejšie a najpoužívanejšie mokrovlákna na trhu.  

Zloženie 70%PE + 30%PA 

Rozmer 40x40cm

Hmotnosť 520g/m2

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

MiKROFiT mikrovláknové utierky majú vyššiu účinnosť, efektívnejšie odstraňuje nečistoty, nezanechávajú vlákna a sajú tekutiny lepšie ako najznámejšie mikrovláknové utierky. Utierky je možné niekoľkokrát vyprať bez zmeny ich vlastností a účinný čistiaci efekt možno dosiahnúť aj bez použitia chemických čistiacich prostriedkov. Útierky jednoducho, opakovane a prvotriedne fungujú v čom sa značne odlišujú od konkurenčných a komerčných značiek.


Vlastnosti utierky z mikrovlákna sú navrhnuté na konkrétny účel, čím sa spoločnosť MiKROFiT odlišuje od ostatných poskytovateľov mikrovláknových produktov. Dokážeme vyrobiť  špeciálnu mikrovláknovú utierku s presnými parametrami podľa Vašich požiadaviek na splnenie aj tej najnáročnejšej úlohy v každom odvetví.
MiKROFIT dokonale spĺňa potrebné normy vďaka čomu sme v automobilovom a výrobnom priemysle dlhoročným a spoľahlivým partnerom.