Koch Chemie Allround Quick Shine Finish Spray 500ml - Záverečné ošetrenie laku

Kód: 552
€14,45 / ks €12,04 bez DPH €14,45 / 500 ml
Skladom
Môžeme doručiť do:
18.6.2024

Univerzálny génius čistí, ošetruje a konzervuje všetky hladké a lakované povrchy (lak, sklo, plasty, nábytok atď.). Ideálny na ošetrovanie interiéru a dodatočné ošetrenie laku a sklenených povrchov po umývaní, ako aj ako prostriedok pre rýchle záverečné ošetrenie povrchu.

Detailné informácie

Podrobný popis

KOCH CHEMIE AllroundQuickShine FINISH SPRAY 500 ML - záverečné ošetrenie

  • Ošetrenie jedným pretretím.
  • Pôsobí na všetky hladké lakované povrchy.
  • Dodáva vysoký lesk.
  • Dodanie do 24h pre objednávky prijaté do 14h.

 

Na záver to najlepšie! Ak ste sa rozhodli vyčistiť interiér vášho auta od nechcených nečistôt či škvŕn myslite na záverečnú úpravu. Práve na to je určený prípravok Koch Chemie AllroundQuickShine Finish Spray. Rýchlo a jednoducho očistí, ošetrí a zakonzervuje všetky hladké a lakované povrchy. Či už je to lak, sklo, plast, alebo nábytok. Je vhodný na záverečné ošetrenie laku a skiel po umytí auta. Výsledkom je čistý a lesklý povrch. Pozitívum je aj to, že všetky predtým nanesené politúry a vosky zostanú zachované.

 

Spotreba

 Na osetrenie jedného vozidla miniete približne  150 ML.

 

Objem:  500 ML

 

Upozornenie:

 Nepoužívajte na horúci povrch. Prípravok najskôr vyskúšajte na málo viditeľnom mieste.

 

Návod na použitie:

  1. Nádobu pretrepte a rovnomerne nastriekajte na ošetrované miesto.
  2. Pomocou suchej mikrovláknovej utierky preleštite čistený povrch.
  3. V prípade potreby môžete postup opakovať.

 

Koch-Chemie je výrobca a dodávateľ čistiacej chémie a autokozmetiky od roku 1968. Neustálym zlepšovaním, vlastným vývojom a výskumom sa dopracovala k výrobkom excelentnej kvality vhodnej pre profesionálov, ale aj pre znalých hobby nadšencov.

Nemecká kvalita a ekologické štandardy sú samozrejme prioritou. V ponuke sa nachádza celé portfólio výrobkov pre automobilový priemysel. Vďaka vlastnému dlhoročnému výskumu patrí značka Koch-Chemie ku špičke v obore. Najvyššími prioritami Koch-Chemie su kvalita, sociálne a ekologické štandardy. Preto sa používajú tenzidy z trvale udržateľných surovín a sú ľahko biologicky odbúrateľné.

Značka Koch-Chemie je dodávateľom pre značky ako Jaguár, Mercedes - Benz, Audi a BMW. A preto mnohé autosalóny, umývacie linky a priemyselné podniky oreferujú práve značku Koch-Chemie. 

 

  14 dní na vrátenie tovaru

  Skvelé ceny

  Doručenie do 24h

Všetok tovar skaldom

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Koch-Chemie je výrobca a dodávateľ čistiacej chémie a autokozmetiky od roku 1968. Neustálym zlepšovaním, vlastným vývojom a výskumom sa dopracovala k výrobkom excelentnej kvality vhodnej pre profesionálov, ale aj pre znalých hobby nadšencov. 

Nemecká kvalita a ekologické štandardy sú samozrejme prioritou. V ponuke sa nachádza celé portfólio výrobkov pre automobilový priemysel. Vďaka vlastnému dlhoročnému výskumu patrí značka Koch-Chemie ku špičke v obore. Najvyššími prioritami Koch-Chemie su kvalita, sociálne a ekologické štandardy. Preto sa používajú sa tenzidy z trvale udržateľných surovín a sú ľahko biologicky odbúrateľné.

Značka Koch-Chemie je dodávateľom pre značky ako Jaguár, Mercedes - Benz, Audi a BMW. A preto mnohé autosalóny, umývacie linky a priemyselné podniky poreferujú práve značku Koch-Chemie.