Koch Chemie Micro Cut Pad finálny kotuč 76mm

Kód: 1206
€8,35 / ks €6,96 bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
23.7.2024

Micro Cut Pad finálny kotúč na odstránenie ľahkých škrabancov, hologramov a stôp leštenia.

Detailné informácie

Podrobný popis

KOCH CHEMIE MICRO CUT PAD -  jemný leštiaci kotúč 76 mm

 

  • Leštiaci kotúč.
  • Na odstránenie hologramov, ladkých škrabancov a stôp po leštení.
  • Veľmi dobrá manipulácia.
  • Dodanie do 24h pre objednávky prijaté do 14h.

 

Ak potrebujete ľahko odstrániť jemné škrabance alebo stopy po lešťení musíte sa spoľahnúť na kvalitných pomocníkov. Takým je aj finišovací leštiaci kotúč Micro Cut. Vďaka svojej malej výške (iba 23 mm) jednoducho odstráni všetky neželané defekty a súčasne umožní veľmi dobrú manipuláciu a najvyššiu stabilitu. 

Leštiaci kotúč je vyrobený zo špeciálneho hustého penového materiálu a tým zaručuje dlhotrvajúcu tuhosť pri nadmernom tlaku počas samotného procesu leštenia. Vyfrézovaná hrana umožňuje väčšiu flexibilitu leštiaceho kotúča. Vďaka tomu sa aj lepšie prispôsobí prechodom karosérie. Farebné označenie leštiaceho kotúča je rovnaké ako farebné označenie leštiace pasty. To ešte viac zabezpečí správne použitie.

 

Tuhosť pri pomernom stlačení: 10.

 

Abrazivita: 5.

 

Rozmer: 76 x 23 mm.

 

Tip: Pre dosiahnutie optimálneho výsledku výrobca odporúča pri leštení používať pastu KOCH CHEMIE MICRO CUT F6.01

250 ml  - Koch Chemie Micro Cut M3.02 finálna pasta 250ml

1000ml - Koch Chemie Micro Cut M3.02 finálna pasta 1000ml

 

Koch-Chemie je výrobca a dodávateľ čistiacej chémie a autokozmetiky od roku 1968. Neustálym zlepšovaním, vlastným vývojom a výskumom sa dopracovala k výrobkom excelentnej kvality vhodnej pre profesionálov, ale aj pre znalých hobby nadšencov.

Nemecká kvalita a ekologické štandardy sú samozrejme prioritou. V ponuke sa nachádza celé portfólio výrobkov pre automobilový priemysel. Vďaka vlastnému dlhoročnému výskumu patrí značka Koch-Chemie ku špičke v obore. Najvyššími prioritami Koch-Chemie su kvalita, sociálne a ekologické štandardy. Preto sa používajú tenzidy z trvale udržateľných surovín a sú ľahko biologicky odbúrateľné.

Značka Koch-Chemie je dodávateľom pre značky ako Jaguár, Mercedes - Benz, Audi a BMW. A preto mnohé autosalóny, umývacie linky a priemyselné podniky oreferujú práve značku Koch-Chemie. 

 

  14 dní na vrátenie tovaru

  Skvelé ceny

  Doručenie do 24h

Všetok tovar skaldom

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Koch-Chemie je výrobca a dodávateľ čistiacej chémie a autokozmetiky od roku 1968. Neustálym zlepšovaním, vlastným vývojom a výskumom sa dopracovala k výrobkom excelentnej kvality vhodnej pre profesionálov, ale aj pre znalých hobby nadšencov. 

Nemecká kvalita a ekologické štandardy sú samozrejme prioritou. V ponuke sa nachádza celé portfólio výrobkov pre automobilový priemysel. Vďaka vlastnému dlhoročnému výskumu patrí značka Koch-Chemie ku špičke v obore. Najvyššími prioritami Koch-Chemie su kvalita, sociálne a ekologické štandardy. Preto sa používajú sa tenzidy z trvale udržateľných surovín a sú ľahko biologicky odbúrateľné.

Značka Koch-Chemie je dodávateľom pre značky ako Jaguár, Mercedes - Benz, Audi a BMW. A preto mnohé autosalóny, umývacie linky a priemyselné podniky poreferujú práve značku Koch-Chemie.