Koch Chemie Micro Cut M3.02 finálna pasta 250ml

Kód: 636
€16,80 / ks €14 bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
18.6.2024

Politúra s mikročasticami pre strojové leštenie najnovšej generácie na trvalé odstránenie stôp leštenia, hologramov, jemných škrabancov a ostatných častí až do zrnitosti o veľkosti 3000 pre všetky lakové systémy.

Detailné informácie

Podrobný popis

KOCH CHEMIE MICRO CUT M3.02  - finálna pasta 250 ML

  • Brúsna pasta pre trvalé odstránenie stôp po leštení, hologramoch či škrabancoch.
  • Vhodná pre všetky laky, plasty, kovy.
  • Zanecháva vysoký lesk.
  • Dodanie do 24h pre objednávky prijaté do 14h.

 

Niekedy preleštiť ručne škrabance nestačí. Vtedy príde na rad expert, ktorý si poradí aj s tými najväčšími.  Takou je prémiová finálna brusná pasta Koch Chemie Micro Cut N3.02. Ide o antihologramovú politúru s vysokým leskom. Pasta obsahuje mikročastice pre strojové čistenie na trvalé odstránenie stôp po leštení, hologramoch, jemných škrabancoch a ostatných častí až do zrnitosti o veľkosti 3 000.  Finálna pasta je vhodná pre všetky lakované povrchy. Dokonca aj pre povrchy, ktoré sú odolné voči poškriabaniu. Výborne výsledky finálna pasta dosahuje aj na tmavých a citlivých farebných odtieňoch. Aj pri extrémnych svetelných podmienkach zaručuje bezchybný a trvanlivý vysoký lesk. Výhodou pasty je v tom, že chyby laku odstraňuje a nielen ich prekrýva.

 

Použitie: laky osobných automobilov, úžitkových vozidiel, motocyklov.

 

Objem:  250 ML

 

Stupeň rezu: 3,2

 

Stupeň lesku: 9 

 

Upozornenie:  

Prípravok pred použitím dôkladne pretrepte. Nepoužívajte na horúce povrchy. Pred použitím vyskúšajte prípravok na malej a málo viditeľnej ploche.

 

Tip:
Pre dosiahnutie optimálneho výsledku výrobca odporúča pri leštení používať leštiaci kotúč KochChemie Micro cut dostupný vo veľkostiach:  

75mm  - Koch Chemie Micro Cut Pad finálny kotuč 76mm

126mm - Koch Chemie Micro Cut Pad finálny kotuč 126mm

150mm - Koch Chemie Micro Cut Pad finálny kotuč 150mm

 

Koch-Chemie je výrobca a dodávateľ čistiacej chémie a autokozmetiky od roku 1968. Neustálym zlepšovaním, vlastným vývojom a výskumom sa dopracovala k výrobkom excelentnej kvality vhodnej pre profesionálov, ale aj pre znalých hobby nadšencov.

Nemecká kvalita a ekologické štandardy sú samozrejme prioritou. V ponuke sa nachádza celé portfólio výrobkov pre automobilový priemysel. Vďaka vlastnému dlhoročnému výskumu patrí značka Koch-Chemie ku špičke v obore. Najvyššími prioritami Koch-Chemie su kvalita, sociálne a ekologické štandardy. Preto sa používajú tenzidy z trvale udržateľných surovín a sú ľahko biologicky odbúrateľné.

Značka Koch-Chemie je dodávateľom pre značky ako Jaguár, Mercedes - Benz, Audi a BMW. A preto mnohé autosalóny, umývacie linky a priemyselné podniky oreferujú práve značku Koch-Chemie. 

 

  14 dní na vrátenie tovaru

  Skvelé ceny

  Doručenie do 24h

Všetok tovar skaldom

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Koch-Chemie je výrobca a dodávateľ čistiacej chémie a autokozmetiky od roku 1968. Neustálym zlepšovaním, vlastným vývojom a výskumom sa dopracovala k výrobkom excelentnej kvality vhodnej pre profesionálov, ale aj pre znalých hobby nadšencov. 

Nemecká kvalita a ekologické štandardy sú samozrejme prioritou. V ponuke sa nachádza celé portfólio výrobkov pre automobilový priemysel. Vďaka vlastnému dlhoročnému výskumu patrí značka Koch-Chemie ku špičke v obore. Najvyššími prioritami Koch-Chemie su kvalita, sociálne a ekologické štandardy. Preto sa používajú sa tenzidy z trvale udržateľných surovín a sú ľahko biologicky odbúrateľné.

Značka Koch-Chemie je dodávateľom pre značky ako Jaguár, Mercedes - Benz, Audi a BMW. A preto mnohé autosalóny, umývacie linky a priemyselné podniky poreferujú práve značku Koch-Chemie.